Ze zdjęć zrobić fajny pokaz - jaki program?

witam serdecznie … mam kilka fajnych zdjęć z kórych chciałbym zrobić fajny filmik z efektami przejść i takie tam. posiadam wersję 15dniową “proshow producer” ale szczerze mówiąc nie jestem zbyt zadowolony i nie zamierzam wydawać na niego kasy ponieważ bardzo mało oferuje. efekty są zbyt proste i nie wpadające w oko. Poszukuję więc bardzo dobrego programu kóry oferuje naprawdę udane efekty … gdzie można wstawiać muzykę , napisy i animować płynnie fotki z różnymi efektami np. starego filmu lub coś podobnego. Jeśli ktoś miałby jakąś propozycję i chciałby wskazać mi konkretny program proszę o nazwy lub linki i namiary na takie. Z góry dziękuję …

A PowerPoint nie da rady?

Jeśli korzystasz z Windows XP to możesz ze strony Microsoftu pobrać darmowy program Photo Story 3 który umożliwia taką właśnie obróbkę zdjęć.

http://www.memoriesontv.com - polecam ale płatny.

Windows Movie Maker - też da się zrobić za darmo.

L.

ProShow Gold, program ten wygrywal tesry miedzy innymi w Enterze, PC Formacie.

dzięki wszystkim za rady i wskazanie na kokretne programy …

AmD ja właśnie posiadam próbkę ProShow Producer który według producenta jest jeszcze bardziej rozbudowany niż ProShow Gold i niestety uważam że jest to marny programik … przejścia są bardzo ubogie i nie ma możliwości animacji niczego … a gdzieś kiedyś widziałem takie przejścia typu że pojawia się zdjęcie nagle na ekranie pojawia się ręka gniecie fotkę zwija w zwiniątko i zabiera a wtym momencie pojawia się zdjęcie nastęopne , lub fotka składa się w samolot z papieru i odlatuje a w ProShow to tylko przejścia typu kurtyna , puzzle itp … ubogo …

ostatnio kolega podał mi nazwę konkretnego programu niestety ponoć bardzo trudnego w obsłudze … oto nazwa może ktoś już go miał i oceni jego pzrydatność “Sony Vegas 6.0c + DVD Architect 3.0c”

jakby ktoś miał jesczze propozycje to proszę wrzucac nazwy …

Ten jest bardzo fajny http://www.muvee.com/website/ap5.php jest to trial na 2 tyg , masz efekty jakie chcesz :wink:

najlepszy power point 2003

Potenza1313

Z tego co piszesz wnioskuje, ze chcesz zrobic animowana prezentacje ze zdjeciami (lub przeksztalcic je w film) i np. filmikami. Te dynamiczne efekty o ktorych tu wspominasz uzyskasz uzywajac Macromedia Director + Adobe Photoshop CS i jakis program do obrobki wideo

Sony Vegas 6.0c -> to program do obróbki obrazu wideo

DVD Architect 3.0c -> do authoringu płyt DVD

Mozesz tez sie zainteresowac np. Visual Creation Studio (Corel+Sony)

Niestety nie sa to freeware ale maja duze mozliwosci w stosunku do darmowych.

Programy sa rozne, ale niestety wymaga to nauki. Nawet sam program Adobe Encore wymaga troszke czasu zanim sie go opanuje. Ale jak opanujesz to juz ogranicza Tobie tylko wyobraznia :wink:

Wskazowka: mozna rozszerzyc mozliwosci programu o dodatkowe pluginy, zawierajace podobne efekty.