Zegarek.Co sądzicie

Cześc. Czy ktoś miał może zegarki od firmy Diesel? Przymierzam się do kupna tego modelu i chciałbym abyście napisali czy warto jest się w coś takiego zaopatrzyć
http://zegarki-diesel.pl/zegarek-meski-diesel-dz4290/

Mam obecnie dwa zegarki. Jeden sportowy casio Drugi klasyczny tissot na bransolecie i tak naprawdę to brakuje mi jakiegoś porządnego zegarka na co dzień.

Ja bym go nie kupił. Raz, że Diesel, to żadna marka w zegarkach, dwa, że jest olbrzymi. chcesz duży, to popatrz na nurki od Seiko, czy Citizena, albo Orienta. Cena podobna.

Przepraszam, ale przekierowałeś do informacji, która nie daje żadnych informacji o tym zegarku. Kto ten zegarek robi? Jaki ma werk?
Co Ciebie interesuje? Wygląd? Sam ocenisz. Marka pośród firm zegarmistrzowskich? Żadna. Diesel to włoska firma zajmująca się szeroko rozumianą “modą”. Po kupnie zegarek takiej firmy traci na wartości (najczęściej). Dodatkowo aktualna moda takich zegarków powoduje dalszy jej spadek (zegarek nie ma tzw. ponadczasowego wzornictwa).

1 polubienie

Reasumując…ten model to tylko zwykły przyrząd do wskazywania czasu…:slight_smile: