Zegarek swatch

Witam. Szukam obecnie zegarka nie dla siebie ale dla siostrzeńca, który ma 14 lat oraz urodziny w przyszłym tygodniu ( tak wiec juz chyba najlepsza pora na zamówienie takowego).

Juz nie dziecko ale jeszcze nie dorosły tak wiec przeglądająć sobie  poszczególne zegarki doszedłem do wniosku,że najlepszy będzie swatch. Zastanawiam się nad tymi dwoma:

http://www.sell-watch.pl/swatch-suob713-on-the-grill-new-gent-suob-713-p-2421.html

http://www.sell-watch.pl/zegarek-swatch-center-court-suoz221-new-gent-roland-garros-speci-p-2964.html

Który będzie lepszy? 

A jaki jest siostrzeniec, modniś czy “normalny 14-latek”? Nie wiem, czy jako nastolatek bym się ucieszył z zegarka wskazówkowego - szybciej na 18-stkę do garnituru na maturę :wink: A tak poważnie - przemyśl, drożej o 100zł (może z kimś z rodziny się zrzucić?) ze wskazówkowych można dostać “chłopięciego” G-shocka: 

https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/ga-100-1a1er/

 

GA-100-1A1ER.jpg

GA-100-1A4ER.jpg

 

Ja bym się bardziej ucieszył będąc w wieku 14-lat. 

Jeszcze raz - zegarek na 12-14 latka nie ma dobrze wyglądać. Prezent ma się podobać obdarowywanemu a nie obdarowującemu. Ma budzić respekt wśród kolegów :wink: Za kilka lat (bieżmowanie, czy matura) może dostać coś gustownego do garnituru… To moje zdanie.

Ja jestem tego samego zdania jak kolega “bachus”

Sam nosze Timex za 200 zł. Ale dla dzieciaka 14 lat kupił by raczej tego G-shock ten czerwono czarny…takie moje zdanie :slight_smile:

Z G-shock`a się nie wyrasta i tylko zmienia na kolejne modele. Ale to tylko takie moje starcze smęcenie