Zepsułem D750@w800i wgrywając patha

Siema

Ostatnio zepsułem fona wygrywając patha i nawet SEUS nie wie jaki mam telefon.

Proszę o pomoc, co mam zrobić? Iść do serwisu czy kupić nowy telefon?

Pozdrawiam

A zrobiłeś kopie GDFS??

Jak wyjmiesz i włożysz baterie, wciśniesz 2 i 5 to komp widzi nowy sprzęt??

Nie mam tej kopii.

Po podłączeniu do komputera słyszę dźwięk, że został podłączony nowy sprzęt, ale telefon się nie włącza i w SEUSie jakby widzi ale podczas identyfikacji pojawia się błąd.

Telefon to D750I@W800I

A o żadne stery nie prosi?? Ściągnij XS++ i zobacz czy w nim się połączy.

Aktualizacje robiłem Setoolem. Telefonu nie wykrywa też XS++

Proszę pomóż nie mam kasy a muszę mieć nie długo telefon sprawny.

To pewnie zrobiłeś taką głupotę tak jak jak pare lat temu. Do K550 wgrałem soft z K800 i GDFS walnął i kopii tez nie zrobiłem. Fon wylądował w serwisie i wymienili w nim płytkę PCB (czy jakoś tak). Więc jak nie masz kopii GDFS to nic nie zdziałasz.

Ja oddałem go do autoryzowanego serwisu SE i zrobili mi to na gwarancji. O nic sie nie pytali jak to sie stało. Poprostu co jest, powiedziałem że nie działa i tyle. Oczywiście musisz im dać papiery że to Twój telefon (np: umowa).

I to była nauczka. Teraz mam w 2 miejscach kopie GDFS na wszelki wypadek.

Jak mówiłem nie mam za bardzo kasy. Ewentualnie ile to kosztuje?

Nie mam gwarancji minęła ok. rok temu.

Sprawdź czy SeTool nie utworzył gdzieś kopii GDFS tak jak to robi XS++. Czy teraz SEUS go wykrywa? Jeśli tak to XS też powinien go wykryć. Firmware znajdziesz TU. Przy podłączaniu trzeba trzymać C a nie 2 i 5.

Jak sie coś nie uda i C nie działa to może działać 2 i 5 wciśnięte naraz.

Nie robiłem kopi GDFS’u.

Żadnym programem nie mogę wgrać softa.

SEUS go widzi, ale jako D750i i pisze że najnowsze oprogramowanie jest wgrane, lub raz na jakiś czas pojawia się błąd identyfikacji.

Pierwszy raz słyszę o takiej kombinacji, może dlatego, że na szczęście nigdy nie była mi potrzebna :smiley: Zainstaluj te sterowniki. Trzeba zainstalować ggsemc i epiusb. Prawym na plik inf i Zainstaluj. Sprawdź czy teraz XS wykryje telefon. Był jeszcze kiedyś sposób jak oszukać SEUSa, ale pewnie teraz już nie będzie działać.

Przed sekundą próbowałem mam teraz WIN7 i może dlatego jakieś błędy.

Już mówiłem, że XS go nie widzi :frowning:

Niestety te sterowniki działają tylko na XP. Najlepiej by było jakbyś właśnie na nim próbował. SEUS: oryginalny temat i na CentrumSE. Załącznik w800.zip z SE-NSE.

Co prawda u mnie to było pare lat temu, ale koszt tej płytki to 2 telefon więc troche sporo, ale może uda Ci się na gwarze to zrobić.

Co to za linki? Drugi fon taki jak ten? (kosztował 500zł)

Może nie 500zł, ale ze 300. Niewiem.

Koleś w serwisie jak mi oddawali to tak powiedział, że “koszt tej płytki to 2 telefon, więc ma Pan szczęście że udało się na gwarancji”.

Linki są do instrukcji jak oszukać SEUSa, ale myślę, że SE już uodpornili SEUSa na to. Niestety ten telefon jest teraz wart nie więcej niż 200zł. Sam próbuje go sprzedać, a trochę szkoda bo płaciłem za niego też ponad 500zł :frowning:

Czyli nowy jak już kupie to jaki polecacie do 400zł?

Najlepiej walkman 2MPx i z możliwością wgrania lepszego softa i obsługą Memory stick

ale na razie krucho z kasą :wink:

Do 400zł dobry jest K800i, ale ma właśnie m2. Rozsuwany W850i ma walkmana, 2MPx, karty MS Duo i całkiem spory wyświetlacz. Poszukaj jeszcze na CentrumSE, na pewno nie jesteś jedynym, który uszkodził telefon w ten sposób.