Zepsuta karta graficzna - jak naprawić

Ok, dzięki. A MSI, Gainward albo np. Palit ?? Bo tego jest bardzo dużo.

sam mam msi 5770 i nie narzekam

Ja mam grafę od gigabyte i nie mam zastrzeżeń

Palit i Gainward można polecić jeśli chodzi o układy geforce. Natomiast MSI to firma która lubi produkować płyty główne dla maniaków pokręcających sprzęt, ale nie twierdzę że ma kiepskie grafiki. Poleciłem Hisa bo jestem pewien że jest niezawodny, ogólnie problem radeonów polega na sporym wydzielaniu ciepła His świetnie sobie radzi z chłodzeniem i ze stabilnością. Ale jeśli chodzi o modele od 5770 do 6790 to nie musisz się tym przejmować.

A która z tych kart będzie najlepsza ?? Poczekam aż tak stanieją do 400-450 i wtedy kupię którąś:

  1. Geforce GTX 460

  2. Geforce GTX 550

  3. Radeon 6850

GTX 460 i Radeon 6850 to bardzo udane karty. Spokojnie uciągną nowe gierki.

A którą wg ciebie lepiej jest kupić. Ja się zbytnio na tych rzeczach nie znam, wolę zapytać kogoś kto “w tym siedzi”.

I mam jeszcze do Ciebie jedno pytanie, czytałem ten temat od początku jeszcze raz, i podałeś mi za pierwszym razem model Radeona 5850, ja później się uczepiłem modelów 6850 i GTX 460. Ale przed chwilą w internecie znalazłem jakieś forum, gdzie niektóre osoby mówią że najlepsza karta to 5850, że niby jest dużo lepsza od 6850 i GTX-a 460. Jak to z tym jest tak naprawdę ??