Zepsuta klawiatura

Cześć mam problem, nie działają mi klawisze Esc, L-alt, L-ctrl, kursory(oprócz góry), 7 i 8 na klaw. num.

Spr. jest wszędzie napiecie, dlatego nie wiem co jest grane. Odinstalowywalem juz sterowniki, czyscilem i nic. Dodam tylko ze kiedy naciskam np. nie działającą strzałe w dół i plus na klaw.num to wlacza mnie sie pomoc win, czy liska…

A czy za nim owe zjawisko zaczęło występować, nie instalowałeś czasem jakiś programów, gier itp? Jeśli tak, to wspróbuj przywrócic system do pounktu, przed tą operacją. Możesz również spróbować czyszczenia CCleaner.

Pozdrawiam :wink:

Sprawdź, jak klawiatura działa w BIOS. Może to wina systemu.

w biosie to samo, wirusów tez raczej nie mam…

a instalowalem duuużo i nawet nie orientuje sie czy mialem SP3 i co instalowalem… moj rej wazy ponad giga ;/ jesli nie wiecej… awno nie robilem kopi

To jest możliwe? Rejestr to sam tekst. Całkowita kopia zapasowa w moim przypadku waży ~40 Mb…

Poszukaj (na google, jakbyś nie wiedział gdzie) programu Remapkey. Sprawdź w nim czy layouty klawiszy są poprawne w rejestrze, bo może jakiś trojanek dla wkurwienia mógł je pozmieniać.

Skoro w BIOS to samo, to problem jest sprzętowy. Klawiatura do wymiany, a jeśli to laptop - to do serwisu.

mam problem z klawiarurą kiedy trzymam jakiś klawisz np. “k” nie powtarza sie to samo jest w przypadku szybkiego powtarzania tego samego przycisku prosze o pomoc

Kiedyś kupiłem tak działającą klawiaturę. I zwróciłem do sklepu.

Start-> Ustawienia-> Panel Sterowania-> Klawiatura

Popróbuj zmieniać częstotliwość powtarzania. Na 90% to nie to, bo domyślna jest dobra, a ty pewno nic tam nie zmieniałeś. Warto jednak sprawdzić.

u mojej siostry na koncie tak jest a u mnie chodzi normalnie .przestawialem z 90% i nic nie dzialalo:)