Zepsute blogi po migracji

wyjaśni mi ktoś kto tak koncertowo ******** bloga? :slight_smile:
Poważnie, od dwóch dni brandzluje się z dodawaniem obrazków do wpisu i już mi się rzygać chce, ja wiem że większość i tak ma w dupie czy coś się na tym blogu jeszcze pojawia czy nie, a ruchu po zmianach pewnie będzie tam 60% tego co było, no ale moglibyście chociaż zrobić ten edytor w taki sposób żeby człowieka szlak nie trafiał za każdym razem kiedy próbuje dodac grafikę?!! Tylko tyle.
Żeby nie było, grafiki które chce dodać nie mają więcej niż 4mb

Zaznaczenie_312|235x394 Zaznaczenie_311

Trzeba czekać - czasami działa, czasami nie, czasami trzeba odczekać kilka godzin i załapie, ale może być też tak że w ogóle nie załapie. Najczęstszymi błędami jest “przekroczenie danych MB” oraz “brak uprawnień”.

Jeszcze łatają.
Rozumiem złość bo mam też ten problem, ale od żali mamy jeden temat i warto tam się udzielać

1 polubienie

wiesz ciezko mi zrozumiec jak mogli oddac do uzytku takie guano, “czasami działa, czasami nie, czasami trzeba odczekać kilka godzin” to nawet nie jest smieszne, to jest po prostu niepowazne, jak oni to oddali do uzytku ze nie sprawdzili czy obrazy sie uploaduja?! No kur… teraz beda smazyc kielbasy, a kiedy to naprawia? Niech zaoraja te blogi juz do konca i spadamy stad, bo to co nam zafundowali to nic innego jak pudrowanie trupa.