Niesprawne przewijanie artykułów na mobilnym Safari

Pragnę zgłosić, że od kilku dni przewijanie newsów na mobilnym Safari się przywiesza. Można jeździć paluchem góra-dół, suwak się pojawia, jeździ, ale strona pozostaje nieruchoma. Dopiero mocne szarpnięcie ma szansę stronę “uwolnić”.
Konfiguracja telefonu cały czas taka sama, więc podejrzewam że Wy coś zmienialiście.
Jest to niesamowicie upierdliwe przy czytaniu na telefonie.

Cześć, możesz napisać coś więcej (Jak zgłaszać bugi?). Niestety nie jestem w stanie odtworzyć Twojego problemu na mobilnym Safari. Wszystko działa płynnie.

1 polubienie

U mnie też wydaje się ok :thinking:

2 polubienia

Jasne, wieczorem opiszę dokładniej

No coś się niby zmieniło, jak przeglądam opisy programów to nie obejrzę powiadomień ani się nie wyloguje.

Okej, dodatkowe info:
iPhone SE, iOS 12.1.4, Safari 12.0, widok mobilny. Występuje również w trybie prywatnym po zalogowaniu.
Tutaj filmik “zaciętego” artykułu: https://youtu.be/6Ly8fdJV8sU
Co teraz zauważyłem, to to, że scrollbary są dwa. Problem występuje na całej wysokości strony.

Jeżeli mogę służyć jeszcze jakąś informacją, to jestem do dyspozycji.

Od wczoraj też mam ten problem na safari :frowning:

Może to ja jestem uposłedzony, ale regularnie wchodzę na wortal i czytam artykuły na iPhone SE iOS 12.1.4 :thinking:

To nie jest za każdym ciapnięciem palca, ale zdarzyły mi się już takie przycinki jak na filmie @pionner z podwójnym paskiem przewijania.

Widzę, że temat się zakończył na “u mnie działa”…

Po tych kilku dniach mogę tylko dodać, że problem występuje przede wszystkim jeśli suniemy z dołu ekranu, na górze w zasadzie nie występuje.

2 polubienia

Nie zakończył tylko ludzie o tym spamują w losowych artykułach i nawet nie dają linków na jakim mają dwa suwaki prawie zawsze.

Dzieje się to na wszystkich stronach, z główną włącznie.

1 polubienie