Zepsuty C902 za 20zł-opłaca sie?

Witam.

Mam okazję kupić telefon C902 za 20-30zł

Jest to telefon trochę zużyty i po updadku-wyświetlacz jest kompletnie roztrzaskany, nie ma baterii (od mojego K770 pasuje) i nie mam pewności czy coś jeszcze zepsute ( miałem go w ręku przez 5 minut). Będę miał okazję mieć go przez najbliższy weekend do testów-włoże moją baterie i ogólnie sprawdzę co jest grane, jeżeli nie będzie działał wgram czystego softa i może ruszy.

Jaki jest średni koszt naprawy takiego telefonu? Opłaca się go brać? Co wy o tym sądzicie?

Co do ceny to wiem że mała- kolega dostał telefon i nie za bardzo zna się na takich rzeczach dlatego tak tanio.

jeśli tylko 20-30 zł to opłaca się, byle nie był zalany

jak odpali z baterii, to kup do niego nówkę baterię, wyświetlacz i nowy soft. Powinien działać

mój c902 ma zepsutą taśmę z LCD, matrycę aparatu bo miga przy filmikach na niebiesko, płytę (żeby wgrać soft musiałem wykrzywiać jakoś wtyczkę, przy ładowaniu wystarczyło że wisiał na kablu), klawiaturka, dotykowe przyciski no i obudowa czyli niemalże wszystko (głośnik był zajechany ale działał) no i był nadłamany kawałek telefonu i ogólnie skrzywiony jest :smiley: no i nie działa i działać nie będzie…

no ty akurat masz cegłe-telefon- ten co mogę kupić ma znacznie lepszy stan, klawiatura troszkę starta, brak tylnej obudowy, no i ten wyświetlacz- i starte wejscie na USB i ladowarke- najgorszy ten wyświetlacz ale nie wiadomo co w środku siedzi-sprawdzę go i napiszę.

Ja bym kupił i się z nim “pobawił”.

temat nie aktualny :slight_smile:

Kupiłeś go?