Zepsuty monitorek

sprawa wyglada tak, ze w dosc dziwny sposob zepsul mi sie monitor (hyundai v770) chodzi o to ze ekran rozciągnąl sie poza monitor w poziomie czyli teraz wogole nie widze ani przycisku start na pasku (z lewej strony) ani godziny na pasku (z prawej strony) malo tego, to jeszcze koncowki sa zaokraglone mniej wiecej w taki sposob [) (] i na dodatek ekran czasami mi ‘skacze’ czyli tak mryga no :stuck_out_tongue: wie ktos cos na ten temat? co moze byc zepsute? jak to naprawic? oplaca sie naprawic? :wink:

Monitor poprostu rozlegulowal sie.

Moze to wskutek falowania fal od komorki.

Recznie ustaw monitor na nowa na przyciskach na nim.

I zobacz jakie masz sterowniki do karty grafiki.

w montorze coś siada, mam właśnie to samo - obraz raz się rozszerza, raz zwęża. Nie wiem co robić. Chyba się skończy w serwisie :confused:

Zresetuj go na ustawienia fabryczne w OSD monitora,rozmagnesuj jak ma opcje,ustaw ponownie - jak to nic nie da to serwis.

Jeśli regulacja nie pomoże to siada ci zasilanie w monitorze,ja tak miałem ze starą 15-tką,obraz się rozszerzył,a z tyłu poszedł dym,okazało się,że zasilanie jest do wymiany,czy ten monitor ma zasilanie z kompa,czy osobno ?

hm sprawa jeste tego typu ze tez poszedl z tylu monitora dymek wiec zanioslem do serwisu, costam wymienili ale nadal koncowki byly zaokraglone opcja rozmagnesowania nic nie daje a resznie jak proboje to zwezyc to i tak obraz jest zdeformowany wiec i to nic nie daje… zastanawiam sie czy kupic nowy monitor na allegro bo jezeli sam tego nie zrobie to nie mam wyjscia… macie jakies pomysly to piszcie :stuck_out_tongue:

Moze masz obok niego jakies głosniki, jak tak to odsun,

Może być to spowodowane uszkodzeniem jakiegos kondensatora, sam tak miałem i takmi powiedzieli w serwisie LG za naprawę wzięto odemnie 20zł i wszystko chodzi dobrze także może zastanów się przed wymianą ?

podaj cenę jaką dysponujesz i powiec czy ma być to LCD czy CRT

Cos napewno padło w środku, jeżeli zależy Ci na tym to zanieś jeszcze raz do serwisu niech zajżą, bo sam raczej nic nie wskurasz. Jeżeli chcesz kupić nowy to podaj wymagania, kasiore jaką możesz przeznaczyć i jaki (CRT, LCD) :wink: :wink:

monitor nie drogi do 200zl wiec raczej crt

no mam glosniki (od kompa) przy monitorze ale to chyba nic dziwnego prawda? zreszta ten monitor jest na stale tak zepsuty ;p czyli nawet jak odstawie glosniki nic to nie zmienia :?

Za te pieniądze to zapomnij o czymś nowym :stuck_out_tongue:

Zanalazłem w tej kwocie jakieś 15 calowe g…

http://www.apollo.pl/do_cmd_win.php?men … il&id=7619

I szczerze odradzam zakup tego jak nie chcesz wyrzucić kasy w błoto.

Dozbieraj trochę kasy i kup lepszy 17 calowy monitor z płaskim kineskopem. Tu masz ciekawy wybór po w miarę niskich cenach:

http://www.skapiec.pl/site/cat/4/filtr/ … _0_0_0_0_0

moze sie troche zle wyrazilem :stuck_out_tongue: chodzilo mi o nowy monitor na allegro w sensie uzywany :stuck_out_tongue: ale nowy w znaczeniu inny niz mam :stuck_out_tongue:

patrzylem na tym allegro i w sumie nie ma co nazekac… cos bym mogl znalesc ale wiadomo, niezbyt sie znam :stuck_out_tongue: