Zepsuty napęd a Samsung System Recobery Media

Witam.

Ostatnimi czasy mam problem z laptopem i chcialem wgrac na nowo Windowsa z płytki Samsunga i pojawił sie problem ponieważ napęd odmawia jakiejkolwiek współpracy. I zastanawiam sie czy dałoby rade i czy wg. mozna wykonać jakiś myk aby np. na laptopie kolegi (bądź innym sprawnym napędzie) skopiować zawartość tej płyty na np. Pendriva i w taki sposob przeinstalować system? Zaświadczam ze płyta Samsunga jest moja własnością i nie mam zamiaru nikomu innemu jej udostępniać. Pozdrawiam :slight_smile:

Zastanów się nad czystą instalacją systemu (potrzebny jest obraz płyty z systemem w takiej wersji w jakiej masz zainstalowany obecnie system, sterowniki do ściągnięcia ze strony producenta).

Możesz spróbować skopiować zawartość płyt na pendrive/dysk, jak chcesz uruchomić recovery.

A zgrywa sie to za pomocą jakiegoś programu?

możesz też spróbować tymczasowo wymienić napęd, na inny, np. pożyczony z laptopa kolegi, lub użyć napędu zewnętrznego na usb. ale chyba najprościej zostaje pożyczenie płytki z czystym systemem i zgranie jej na pendrive (np. programem http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-U … 25159.html)