Zepsuty wyświetlacz w K800i

Witam! Mam ogromny problem, wczoraj mój telefon upadł z wysokości stołu i jego wyświetlacz przestał działać. :frowning: Ciągle jest biały. Ile mogłaby kosztować naprawa lub wymiana?

Jak biały to niekoniecznie musi być wina wyświetlacza. Równie dobrze mogła się uszkodzić płytka telefonu, a jej wymieniać się nie opłaca, bo kosztuje 2 telefon i ja właśnie stawiam na tą płytkę, bo jakby to bł wyświetlacz to by były inne oznaki tego.

Pod pewnym kątem widać jakieś smugi. A jeszcze wczoraj widać było (jak przez mgłę) pierwsze kilka cyfer podczas wybierania numeru.

biały miałem na n-gage cls i wtedy wina leżała po stronie płyty głównej… a czarny miałem na k300i i c902 i to wina ekranu (a raczej taśmy)

być może uszkodzony został LCD i płytka a wtedy możesz go na allegro wystawić i napisać “prawdopodobnie padł soft ale nie mam czasu go naprawiać bo kupiłem inny” :smiley:

Witam posiadam se K 800i mianowicie mam problemy gdy wyłacze telefon mam problem z jego włączeniem.Musze wtedy kilka razy naciskac na przycisk właczenia a nieraz pare dobrych minut musze go reanimowac nieraz błyska flesz poprosze o pomoc?