Zero plynnosci w cs

Witam . Mam problem z Cs otóż wgl nie gra sie płynnie . Fps mam niby 100 ping do 50 czasem nie powiem bo skacze gra nie chodzi płynnie jak gram w sieci. Z botami jest co innego gra sie elegancko. Choke skacze mi do 10 losse tylko czasem ale bardzo rzadko. Komputer mam bardzo dobry . Pomoże ktos?

1)Na początek przeskanuj dysk jakimś dobrym antywirusem, przeczyść rejestr, zdefragmentuj dyski. Na wszelki wypadek możesz w odpowiednim dziale umieścić log z OTL. Być może masz bajzel i komp nie domaga.

2)Wgraj również najnowsze sterowniki do karty graficznej.

3)Masz tak na wszystkich serwerach? Na niektórych, zwłaszcza zagranicznych możesz mieć takie problemy.

4)Sprawdź czy w pliku config masz ustawione fps_max “101”

5)Podaj również konfigurację komputera oraz jaki masz net.

Od update countera z wersji 47 > 48 counter nie jest dobrze zoptymalizowany każdy ma problem z recoilem (rozrzutem), i płynnością gry.

Jedyne co może poprawić płynność to WŁĄCZENIE synchronizacji pionowej, ustawienie odświeżania monitora na 75 hz i komenda fps_max 76

Wiem, bo kocham tą grę i pykam w nią już dobre 4 lata.

Polecam ten temat:

http://board.counter-strike.pl/viewtopi … f3d21271ad

nic Ci to nie da.

fajcik , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Dyski przeskanowalem najnowszym avastem nic nie wykrylo rejestr przeczyscilem cccleaner’em dyski podefragmentowane. Stery to mam najnowzsze raczej ;p a na kompie nie mam bajzelu porzadek jest :slight_smile: Dzieje się to na wszystkich serwerach niestety zreszta gram tylko na jednym Puchatek FFA. W pliku congig mam ustawione na 101. Moj komp to:

-karta graficzna ATI radeon 5800 HD ddr 5 256 bit

  • procek AMD ATHLON X4 640 3.1 Ghz

  • ram 4giga dual channel :slight_smile: