Zerwanie umowy domeny.pl

witam roku temu kupiłem dwie domeny w promocji DOMENOMANII II za 150zł( z certyfikatami) na rok/ dnia 30.03.09r domeny wygasają, chciałbym zerwać z nimi umowę i dostałem takie pismo:

Uprzejmie informuje, iz umowy sa zawierane na czas nieoznaczony. Wskazane przez Pana domeny zostaly aktywowane w ramach oferty promocyjnej, zgodnie z regulaminem ktorej przeniesienie do innego usługodawcy domen zarejestrowanych w ramach promocji

“Nadeszła domenomania II” lub rezygnacja z utrzymania tych domen, przed ich odnowieniem na kolejny rok, zobowiązuje Uczestnika do wpłaty na konto Organizatora promocji różnicy pomiędzy ceną standardową określoną w cenniku, a promocyjną ceną za pierwszy rok, za którą Uczestnik promocji nabył domenę. Jezeli zatem decyzuje sie Pan na rezygnacje z uslug, konieczne bedzie wniesienie oplaty wskazanej w regulaminie promocji.

ile może to kosztować? Chciałbym się pozbyć tych domen

Pozdrawiam!! dodam, że wcale z nich nie korzytstałem

Dodane 04.03.2009 (Śr) 19:26

chciałbym się pozbyć tych domen, co się stanie jeśli nic nie bede płacił ??

No dobrze ale jak domena wygasa 30.03.09r. to wygasa i tyle. Jeśli chcesz zerwać wcześniej to musisz zapłacić różnicę promocyjną, tak jest wszędzie.

(…)lub rezygnacja z utrzymania tych domen, przed ich odnowieniem na kolejny rok(…) - powoduje zerwanie umowy promocyjnej.

A co po 30 tym ? wygasa czy na czas nieokreślony. Nie znam tej umowy.

Ale minie 30.03 i co ? Nie mam tych domen ?? Nie przedłuża mi nic ?

domeny.pl to oszuści i naciągacze. Sporo na ich temat pisał Dziennik Internautów mi. tutaj: http://di.com.pl/news/19446,0,Domenypl_ … cja_2.html .

jejku to co ja mam zrobić aby się od nich wyrwać ?

Dodane 04.03.2009 (Śr) 19:59

Mam napisane, że domeny wygasają z dniem 31.03.

Możesz je sprzedać.

Jeżeli są dobre nazwy i niezła pozycja w wyszukiwarkach to powinny się sprzedać. :slight_smile:

Ale w takim przypadku poczekaj aż stracą ważność i przestaną być aktywne. :slight_smile:

W internecie znajdziesz wiele artykułów na temat tej firmy i ich nieuczciwych promocji. O tej sprawie dużo pisał chip.pl, Dziennik internatów i gazeta prawna. Radzę tam zacząc poszukiwania. W niektórych artykułach są porady co robić, pomocne też mogą być komentarze użytkowników pod tymi artykułami. Ja bym zaczął o przestudiowania regulaminu promocji z której skorzystałeś.

Tu masz kolejny artykuł do przeczytania: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/5 … umowy.html . Może coś pomoże.