Zespół Flaw

Słuchacie tego zespołu czasami? Słyszeliscie o nim? Ja uważam że jest świetny. Jeśli ktoś wie to czy mógłby powiedziec czy jest jakas plytka z ich koncertu, oczywiscie nieoficjalna bo wydali tylko 2 albumy jak na razie.

Pomimo działu Na luzie jako klasyczny OT wędruje do kosza.

Skąd to cuś pochodzi?? :smiley:

Fiesta ale weź pod uwagę o co pyta kolega. :?

http://www.flaw.com/main.html

Znacie te kawałki, tylko na pewno nie kojarzycie zespołu! 8)

Widziałem dobrze o co pyta kolega. Tylko jaki sens ma podawanie odpowiedzi nie nie słyszałem ?? Za 5 min zleci sie tu połowa forum i udzieli odpowiedzi: nie nie słyszałem. I czy to wniesie coś nowego do tematu ??

Problem w tym ze zespół Flaw nie wydał płyty i zapewne masz racje nikt nie słyszał. Choć po interwencji WO wszystko wydaje się inne. :wink:

:shock: :shock: :shock:

Problem w tym, że zespół istnieje już z 10 lat, albo coś koło tego i dyskografię posiada! ;]

Na stronie, którą podałam są kawałki do posłuchania i dość szybko okaże się, że przynajmniej raz w życiu (oby! - :twisted: ) słyszeliście tą muzę w radiu.

Pewnie - że nie jest to tzw. sieczka komercyjna - ale muzyka, którą ja bym zaliczyła do nurtu tzw. muzy progresywnej.

Rock i jeszcze raz rock, (może nawet ciężki) ale z jakąś melodyką - czyli nie tłuczka, a rzecz - która wpada w ucho i można ją potem w myśli zanucić!

Mnie się to kojarzy z czymś, co uprawia Scorpions (błagam, bez obrazy dla fanatyków tego zespołu) - czyli mocne brzmienie, ale z duszą!

A poza tym głos wokalisty jest dość charakterystyczny i nie do podrobienia!

W sumie to czego się słucha - nie jest nawet wykładnią posiadania MP3 (ja takowych nie posiadam), lub słuchania odpowiednich stacji muzycznych (to już bardziej) - ale np. patrzenia w okienko z RDS-em na wieży, kiedy leci dana muza. Tam się też przewija wykonawca… ;]

Ponieważ muzyki słucham głównie tym sposobem - a nie na kompie, stąd może i zdołałam coś niecoś więcej poznać! :slight_smile:

Zwłaszcza, gdy na podanej stronie próba otwarcie linka powoduje taki efekt

Marudzisz Asterisk… :twisted:

Ściągnij sobie zatem Realem, jak Ci WMP nie wchodzi… :mrgreen:

Nie powiesz, że masz zwiechy… :twisted:

A jak coś dalej nie pasi - to kurs via P2P, nie zapomnij usunąć po 24h! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

To nie ja - tylko serwer :smiley:

Sorry, the file you have requested could not be found

or has been intentionally disabled by the content owner


TY :twisted: mnie namawiasz do złamania regulaminu :!: :!: