Zespół podobny do Linkin Park

No, Limp Bzikit to ja już podałem, jednak o Chylińskiej chciałem napisać. :wink:

Nie jest skończona. Racja, po rozpadzie O.N.A. nie była już tak sławna, zespół Chylińska nie cieszy się takim uznaniem, jak legendarna grupa O.N.A. Jednak ona prawdopodobnie powróci. Nie będzie zaczynać od zera, jest dla wielu, w tymże dla mnie bogiem wokalu, tak więc myślę, że jej powrót nie byłby porażką, a przyciągnąłby do zakupu płyty, pójścia na koncerty masę ludzi.

Jako ciekawostkę, może wiesz, może nie - ona jest co miesięcznie w gazecie, w “Machinie”.

Nie miałem pojęcia o tym - ciekawe. Mój wniosek jest trochę wzięty znikąd, to mój własny pogląd. Myślę tak od czasu kiedy Skawiński zrobił to co zrobił - przywrócił dożycia beznadziejny zespół jakim jest Kombi. Rozumiem przerzucić się z lekkiej muzy na ostrą ale z ostrej na lekką ? sorry - w muzyce rockowej zawsze jest jakaś idea, światopogląd, nazywajcie to jak chcecie a co jest w muzyce kombi to chyba każdy z Was wie. Śmiem teraz wątpić w poglądy Chylińskiej po tym jak jeden z członków jej zespołu od… coś takiego.

ps. byłem kiedyś na koncercie O.N.A - jeden z najlepszych w moim życiu :mrgreen:

4lyn - sample tutaj -> http://www.4lyn.de/