Zespół podobny do Linkin Park

Witam!

Jakie są zespoły, które łączą elemnty hip-hop-u z metalem i innymi?? Proszę podajcie nazwy zespołów, z góry thx

http://www.last.fm/music/Linkin+Park/+similar

Za to powinno sie ***** JNJN…to czysta obraza…

Dokładnie. Z czystego serca polecam muzykę zespołów: Deicide, Machine Head, Exodus, O.N.A., Chylińska, Death, Sepultura, Slayer…

Ale jak chcesz takie coś, to: Limp Bizkit. Tylko to mi wpada do głowy. :slight_smile:

co ty porównujesz zespół podobny do Kelly Familly (Linkin Park) z zespołem New-Metalowym

green day , Tokio Hotel :lol: to są podobne do LP zespoły popowe …

Tak, porównuję. ;]

Nie uważasz, że Limp Bizkit a Linkin Park mają podobny styl?

Nie znam Tokio Hotel, ale Green Day - owszem.

Nie mogę się zgodzić, że Green Day jest podobny do Linkin Parku, a już na pewno nie aż tak bardzo, jak Limp Bizkit.

Nie ma nic takiego jak New/nu metal! to tylko wymysł kretynizmów jak mtv…

no to niech będzie hardrock ale nie porównujcie tego do badziewia zwanego LP

Przepraszam?

Ta, teraz pseudoznawcy muzyki będą się sprzeczać czy istnieje new metal czy nie i czy Linkin Park zalicza się do tego gatunku :roll:

Po prostu podajcie autorowi nazwy zespołów, które wg was grają podobnie :clever:

Z resztą dalszą dyskusję uważam za zbędną, czyzu wyczerpał temat.

“pseudoznawcy” ? nie rozsmieszaj mnie… irytuje mnie gdy ktoś podaje jakiś zespól że ma cokolwiek spólnego z muzyka metalowa jeśli sam w sobie jest tego zaprzeczeniema niestety ludzie idąc za moda stworzyli takie określenia jak nu/new “metal” mimo iż jest to obraza… ale miejsza z tym w końcu co ja “pseudoznawca” mogę o tym wiedzieć przecież nawet radia nie słucham wybacz o przenajwiększy znacwco muzyczny ;>

fourplay napisałem > GreenDay i Tokio Hotel

A mnie irytuje, kiedy “tró methale” alergicznie reagują na jakieś błędy związane z przypisaniem gatunki do danego zespołu :roll: Po cholerę robić OT? Po cholerę się sprzeczać z tego powodu? Kogo interesuje, że wg ciebie taki gatunek nie istnieje? I co to zmieni? W mediach i nie tylko dalej będą to nazywać new metal.

Banda dzieci :roll:

Ja osobiście bardzo lubie LP i polecam Limp Bizkit choc się można zastanawiać czy to podobna muza no i jeszcze Papa Roch. :roll: 8)

fourplay - wyluzuj… :wink:

Ok, ale rzucanie gatunkami na prawo i lewo jest bezsensem. Linikin Park, czy Limp Bizkit - nu metal? W porządku. Jednakże rzucenie hasła “hardrock” w stosunku do tego drugiego zespołu jest kompromitacją. Zgodzisz się ze mną?

n/c

Mhm i może pozwolić wejsc jeszcze na glowe? takie wciskanie się na siłe można przypisać w wielu aspektach życia, jeszcze troche a zaczna biegac dzieciaki w koszukach virgin z tylkiem dody na czele i jakie to one nie są mroczni (nawiasem mówiąc jakiś czas temu w jakimś magazynie ktoś napisal iż virgin to najlepszy polski zespół metalowy ;>), a może w ogógle zaczniemy ignorowac to nam powciskaja że czarne jest biale a biale jest czarne ?

Rage Against The Machine, ot tak me przyszło teraz do głowy.

posłuchaj sobie nowego korn-a :frowning: straszne g…o się z tego zrobiło. W albumie “life is peachy” się zakochałem ale to nowe to już coś jak linkin park :stuck_out_tongue:

Chylińska jest skończona 8)

raczej nie mój gust ale kilka kawałków wymiata

Limp Bizkit