Zespół podobny do Linkin Park

(system) #1

Witam!

Jakie są zespoły, które łączą elemnty hip-hop-u z metalem i innymi?? Proszę podajcie nazwy zespołów, z góry thx

(Czyzu7) #2

http://www.last.fm/music/Linkin+Park/+similar

(Deathspell666) #3

Za to powinno sie ***** JNJN...to czysta obraza...

(Kicior) #4

Dokładnie. Z czystego serca polecam muzykę zespołów: Deicide, Machine Head, Exodus, O.N.A., Chylińska, Death, Sepultura, Slayer...

Ale jak chcesz takie coś, to: Limp Bizkit. Tylko to mi wpada do głowy. :slight_smile:

(Wspinacz) #5

co ty porównujesz zespół podobny do Kelly Familly (Linkin Park) z zespołem New-Metalowym

green day , Tokio Hotel :lol: to są podobne do LP zespoły popowe ...

(Kicior) #6

Tak, porównuję. ;]

Nie uważasz, że Limp Bizkit a Linkin Park mają podobny styl?

Nie znam Tokio Hotel, ale Green Day - owszem.

Nie mogę się zgodzić, że Green Day jest podobny do Linkin Parku, a już na pewno nie aż tak bardzo, jak Limp Bizkit.

(Deathspell666) #7

Nie ma nic takiego jak New/nu metal! to tylko wymysł kretynizmów jak mtv...

(Wspinacz) #8

no to niech będzie hardrock ale nie porównujcie tego do badziewia zwanego LP

(Kicior) #9

Przepraszam?

(M Gaszka) #10

Ta, teraz pseudoznawcy muzyki będą się sprzeczać czy istnieje new metal czy nie i czy Linkin Park zalicza się do tego gatunku :roll:

Po prostu podajcie autorowi nazwy zespołów, które wg was grają podobnie :clever:

Z resztą dalszą dyskusję uważam za zbędną, czyzu wyczerpał temat.

(Deathspell666) #11

"pseudoznawcy" ? nie rozsmieszaj mnie... irytuje mnie gdy ktoś podaje jakiś zespól że ma cokolwiek spólnego z muzyka metalowa jeśli sam w sobie jest tego zaprzeczeniema niestety ludzie idąc za moda stworzyli takie określenia jak nu/new "metal" mimo iż jest to obraza.. ale miejsza z tym w końcu co ja "pseudoznawca" mogę o tym wiedzieć przecież nawet radia nie słucham wybacz o przenajwiększy znacwco muzyczny ;>

(Wspinacz) #12

fourplay napisałem > GreenDay i Tokio Hotel

(M Gaszka) #13

A mnie irytuje, kiedy "tró methale" alergicznie reagują na jakieś błędy związane z przypisaniem gatunki do danego zespołu :roll: Po cholerę robić OT? Po cholerę się sprzeczać z tego powodu? Kogo interesuje, że wg ciebie taki gatunek nie istnieje? I co to zmieni? W mediach i nie tylko dalej będą to nazywać new metal.

Banda dzieci :roll:

(Angelo_7) #14

Ja osobiście bardzo lubie LP i polecam Limp Bizkit choc się można zastanawiać czy to podobna muza no i jeszcze Papa Roch. :roll: 8)

(Kicior) #15

fourplay - wyluzuj... :wink:

Ok, ale rzucanie gatunkami na prawo i lewo jest bezsensem. Linikin Park, czy Limp Bizkit - nu metal? W porządku. Jednakże rzucenie hasła "hardrock" w stosunku do tego drugiego zespołu jest kompromitacją. Zgodzisz się ze mną?

(system) #16

n/c

(Deathspell666) #17

Mhm i może pozwolić wejsc jeszcze na glowe? takie wciskanie się na siłe można przypisać w wielu aspektach życia, jeszcze troche a zaczna biegac dzieciaki w koszukach virgin z tylkiem dody na czele i jakie to one nie są mroczni (nawiasem mówiąc jakiś czas temu w jakimś magazynie ktoś napisal iż virgin to najlepszy polski zespół metalowy ;>), a może w ogógle zaczniemy ignorowac to nam powciskaja że czarne jest biale a biale jest czarne ?

(Kicior) #18

Rage Against The Machine, ot tak me przyszło teraz do głowy.

(Marek Ciarkowski) #19

posłuchaj sobie nowego korn-a :frowning: straszne g...o się z tego zrobiło. W albumie "life is peachy" się zakochałem ale to nowe to już coś jak linkin park :stuck_out_tongue:

Chylińska jest skończona 8)

raczej nie mój gust ale kilka kawałków wymiata

(SeBoLaS) #20

Limp Bizkit