Zestaw 4.1 creative inspire- problem z tylem

nabylem glosniki 4.1 creative inspire 4400, mam z inttegrowana karte audio 7.1 teraz jak skonfigurowac calosc zeby graly przednie i tylne glosniki jak na razie graja mi przednie i subwoofer.

tyl wogole nie chce grac mimo ze glosniki sa sprawne- podpialem przod pod zielone tyl pod czarne wyjscie- probowalem ustawiac w kompie na dzwiek 7.1 5.1 odznaczaja glosniki ktorych nie ma , kwadrofoniczny i stereo i nic to ni zmienia- innych opcji nie mam.

jest jakas szansa zeby gralo na 4 glosniki- albo przod tyl ew to samo na 4- ?

nie wiem czemu, ale jak wyjmę wtyczkę “front” (tą obok tego zielonego) to grają wszystkie, a jak wsadzę ja znowu to grają tylko 2 i subwoofer. jak słucham muzy to nic się nie wyłącza (jak mam wyjętą) ale jak oglądam film to trochę pogra, kilka minut może, to się tak ścisza, i grają tylko dwa chyba …

mario1980 , mario1980 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.