Zestaw do gier za około 4300 zł

Witam, planuje zakup nowegp PC, głównie do gier. Póki co złożyłem taki zestaw i prosiłbym o pomoc co warto by w nim zmienić :slight_smile: (Nie planuje OC)

[details=ZESTAW]

Całość : 4277,00 zł[/details]

Wybrałem jedną kość 1x 8gb dlatego, że planuje zakupić drugą później. GTX 1070 wybrałem po prostu najtańszego, ale czytałem dosyć pozytywne opinie o tej wersji po za tym miałem już wcześniej karty palita i nie było z nimi problemów. I jeszcze co do obudowy - nie wiem czy nie warto by było dorzucić do SilentiumPC Gladius M35 ?

Z góry dzięki za pomoc.

[quote=“gr5, post:1, topic:521971”]
Witam, planuje zakup nowegp PC, głównie do gier. Póki co złożyłem taki zestaw i prosiłbym o pomoc co warto by w nim zmienić :slight_smile: (Nie planuje OC)

ZESTAW

eJfpDds.jpg1003x500 76.7 KB

Całość : 4277,00 zł

Wybrałem jedną kość 1x 8gb dlatego, że planuje zakupić drugą później. GTX 1070 wybrałem po prostu najtańszego, ale czytałem dosyć pozytywne opinie o tej wersji po za tym miałem już wcześniej karty palita i nie było z nimi problemów. I jeszcze co do obudowy - nie wiem czy nie warto by było dorzucić do SilentiumPC Gladius M35 ?

Z góry dzięki za pomoc.
[/quote]Witaj,
do zmiany:
mobo na takie z 4 bankami pamięci: GA-B250M-DS3H (może być inne, to akurat widziałem w okolicach 300 zł);
gpu na lepiej chłodzone: Palit Gamerock;
SSD na MLC np. Transcend 370;
PSU na Corsair CX550M 550W (DC-DC, 5 lat gwarancji, modularne przewody);
pamięć na 2x4GB 2400MHz CL14 (później można dokupić takie same);
obudowa M35, aquarius, PAX 70M lub Zalman Z3.

A tak w ogóle to poczekałbym na premierę Ryzen (początek marca HEDT, kwiecień/maj mainstream), bo może w tej samej cenie uda się kupić wydajniejszy sprzęt.

Polecam ci zakup zestawu i7 7700/16GB/SSD120+1TB/GTX1060 6GB. Szybka pamięć DDR4, Super wydajna KARTA GRAFICZNA GeForce CUDA GTX1060 6GB, Elegancka i nowoczesna OBUDOWA Zalman Z1. O i7 chyba nie muszę nić pisać. Komputer jest bardzo wydajny, szybki oraz cichy. Spokojnie pójdzie ci Wiedźmin 3 czy Gta V na najwyższych wymaganiach !