Zestaw do salonu za 4000


(szacuneczek) #1

Zbudowałem komputer który w domyśle będzie znajdował się pod telewizorem w salonie więc chciałbym żeby ktoś znający się na rzeczy zobaczył czy ten zestaw ma rację bytu oraz aby pomógł mi dobrać kartę graficzną która ruszy z fifą 18 gta 5 oraz wiedźminem na wysokich. Ograniczeniem jest oczywiście budżet wynoszący około 4000 pln, obudowa taka jak w zalinkowanym zestawie lub podobna i dysk ssd na system podstawowe programy i jedną gre. http://www.morele.net/inventory/info/2b745f94/ Zestaw oparty o procesor amd lecz nie jest on oczywiście koniecznością tak samo jak karta graficzna.


(damize88) #2

http://www.morele.net/inventory/info/e93708e6/ Koszyk zrobiłem na szybko tak aby spełniał Twoje wymagania. Stety lub niestety wybrałem 8 gb ramu ale w jednym module więc istnieje możliwość późniejszego upgrade. Można również poczekać aż ram i karta graficzna potanieje oraz wybrać niższy model ryzena 5 z 4 rdzeniami. Na zasilaczu również można przyoszczędzić wybierając markową konstrukcję 450w lecz w takim wypadku odpada nam modularność okablowania która może przydać się w tej obudowie. Są oczywiście markowe konstrukcje 450w z modularnym okablowaniem lecz przy tej samej cenie można mieć markowy zasilacz 550w również z modularnym okablowaniem.


(Nameziss) #3

Nie działa link


(szacuneczek) #4

http://www.morele.net/inventory/info/60d2e2ac/ W zestawie był jeszcze dysk ssd m2 patriot hellfire 250gb którego nie mają na razie na morelach


(Nameziss) #5

Nie bier grzeje się strasznie! Ten lepszy


(Ationx) #6

Pamięci bez sensu, lepiej te


stówa w kieszeni, a wydajność praktycznie taka sama.