Zestaw dorównujący X360

Zastanawiam się, jaki musiałby być komputer żeby dorównał Xboxowi 360 wydajnością? Jak myślicie? Da sie w ogóle taki złożyć?

Już twój komp jest wydajniejszy od X360, to tylko kwestia optymalizacji moim zdaniem, to że np GTA4 chodzi lepiej na x360 niż na twoim pc, zależy tylko od tego iż na xbox jest lepiej zoptymalizowane niż na PC :stuck_out_tongue:

GTA4 to żaden przykład, wiadomo że konwersję zchrzanili zupełnie (czytaj: nie przyłożyli się), kosola ma budowę w zasadzie zamkniętą w stosunku do PC i co za tym idzie bardziej zoptymalizowaną niż analogiczny zestaw PC, chodzi głównie o komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami (całośc na jednym pcb, zminimalizowane połączenia itp.).

A no to mnie pocieszyłeś :stuck_out_tongue: Ale jak na xboxie 360 gry chodzą bez zacinki w rozdzielczości HD to u mnie by poszły?

Na X`ie jak i PS3 gier który obsługują Full HD, jest bardzo niewiele, większość pomyka w trybie 720 (czyli na dobrą sprawę takiej jakiej używamy na śrenio wydajnym kompie). Inna sprawa że framerate najczęściej oscyluje w okolicach 30 klatek, lub (żadziej) w 60. Do tego duży TV LCD lub Plazma i efekt jest wizualnie lepszy niż na małym 19 czy 22 calaku.

No to fajnie, bo mój kumpel już gadał że xbox 360 jest 100 zy lepszy od kompa itd itp.

Odwieczna wojna między konsolowcami, a właścicielami PC’tów… nie ma się co przejmować tego typu docinkami

Pozdrawiam