Zestaw EMACHINES 370 za 150 zł opłaca się

Witam dostałem ofertę kupna zestawu http://uk.shopping.com/E-Machines-EMACH … 0-C42/info za 150 zł wraz z monitorem 19 cali LCD, myszką oraz klawiaturą i głośnikami ale jest jeden mankament komputer nie odpala znaczy po podłączeniu do prądu zero sygnału z biosu itp możliwe iż poszedł sam zasilacz ??

Możliwe.

Ogólnie się opłaca ?? zasilacz to nic :slight_smile: można wymienić . Komputer nie jest za mocny ale do internetu starczy :slight_smile:

Nie opłaca się nie wiadomo co jest padnięte za 100 zł to jeszcze daj cię panie boże ale 150 to cena mocno naciągana.

Dodane mniej niż minutę temu

Nie opłaca się nie wiadomo co jest padnięte za 100 zł to jeszcze daj cię panie boże ale 150 to cena mocno naciągana. słaby procek , mało ramu , mały dysk a i tak nie wiadomo co w tym zestawie faktycznie działa.

Jutro zobaczę co w nim jest nie tak wykombinuje zasilacz i podłącze do niego jak odpali to można brać ?? . Porozmawiam i może dostanę mniejsza cenę . Słaby procek w laptopie miałem 1.7 , mało ramu a po co mi więcej do stron www ?? , mały dysk no na xp starczy i wszystko przecież nie będę na tym sprzęcie chciał odpalać Crysisa . Negocjacje poszły w miarę dobrze zabrałem Dysk i kartę Wi-Fi za 50 zł reszta mi nie była potrzebna