Zestaw głośniki+karta dźwiękowa

Witam! Poszukuje dobrych głośników i do tego karty dźwiękowej. Mam na to do 300zł. Myślałem nad takim zestawikiem:

KARTA

GLOSNIKI

w tej cenie to dość dobry zakup

A czy Creative 5.1 Inspire P5800 są gorsze od Creative 5.1 Inspire T6060 ?

Creative 5.1 Inspire T6060 jest nowszą konstrukcja, wszystkie głośniczki (poza subwoofere) są dwudrożne, Creative 5.1 Inspire P5800 w analogicznych głośniczkach zastosowano - jednodrożne.

to jedyna różnica, inne parametry (moc, pasmo przenoszenia, wzmocnienie) mają te same. jednak T6060 bardziej opłaca się kupić.

A ile kabli wychodzi z tych głośników do karty dźwiękowej?

do karty dźwiękowej jeden ;]

Jeżeli wszystkie 5 ma działać to do karty dźwiękowej wychodzą 3 kable. :slight_smile:

Zestaw ok, chociaż możesz też kupić głośniki logitech x-530 ale podobno one odbierają jakieś ruskie radio, i nie ma pilota, chyba że dołożyłbyś to wtedy można by było kupić logitech x-540 + ta karta dzwiękowa. Ale musiałbyś dołożyć około 60-70zł albo najpierw kupić głośniki podłączyć do płyty głównej dozbierać i kupić dzwiękówke.

A co z tymi kablami ile w końcu ich wychodzi jak mają działać wszystkie głośniki?

Źeby działały wszystkie 5 głośników satelitarnych i sub należy podłączyc 3 przewody(wtyczki mały jack-słuchawkowe) do karty dzwiękowej.

Czyli w karcie Audigy SE to zostanie mi tylko wolne miejsce na mikrofon?

Dokładnie tak. Ale jak kupisz głośniki z wejściem na słuchawki gdzieś na pilocie to spokojnie podłączysz szłuchawki z mikrofonem nieschylając się do tyłu.

Nic dodac nic ując.

może jednak :stuck_out_tongue:

Można też na wejście w obudowie podłączyć jak jest taka możliwość, no i ewentualnie można kupić rozdzielacz sygnału (taki że jednocześnie będą podłączonę głośniki