Zestaw głośników do wieży i kompa


(Michall35) #1

Mam zamiar kupić zestaw głośników komputerowych np. te : http://www.allegro.pl/item617021538_glo ... _fvat.html

teraz mam podłączony komputer do wieży przez mini jack i mam pytanie jak kupie te głośniki to czy wkładając je w wejście słuchawkowe wieży będą dobrze działać i czy jest możliwość aby odtwarzały to co na kompie (funkcja w wieży AUX) oraz kiedy będe miał wyłączony komputer odtwarzały radio z wieży , czy wytrzymają pod wieżą -nie słucham b.głośno muzyki ??


(Momo6) #2

To są głośniki 5.1, a wyjście z wieży na słuchawki pewnie jest stereo.

Więc gdzie tu sens ?


(Michall35) #3

Nie orientuje się zabardzo z tymi głośnikami więc prosze was o rade moim celem jest lepszy efekt dźwiękowy -czysty oraz bass posiadam w tej chwili wieże watson i 2 głośniki w komplecie które nie są najlepszej jakości.

Co robić dlaczego nie ma sensu kupować tych głośników (mogą być 2.1 chociaż będzie słaby efekt) ??


(Limaxx 666) #4

Jestem dzwiekowcem weiec znam sprawy typu dobry bas i przedewszystkim czysty dzwiek ! Wiec tak proponuje zakupic rozgaleznik z jacka 3.5 mm na 2 jacki 3.5 mm i to zalatki sprawe poniewaz wepniesz wieze i ten zestawik do rozgalenznika a potem calosc do gniazda w kompie (sluchawkowe) i bedzie grac i wieza i ten 5.1 ale szczeze nie kupil bym tego za zlabe jakosciowo te som lepsze : http://www.allegro.pl/item608391315_stx ... cyjny.html pozdro a nastempnym razem jak bedziesz patrzal na moc zestawu to patrz na moc znamionowom a nie na P.M.P.O bo to tzw.moc muzyczna czyli nie wiecej jak 10 % tego co tam pisze p-o-z-d-r-o SIMESAM :wink:


(Michall35) #5

Ok dzieki wrazie czego będe jeszcze pisał ale nie stać mnie na taki zestaw myślałem o zestawie do 300 zł

np. http://www.allegro.pl/item616660706_glo ... obacz.html

http://www.allegro.pl/item615954330_glo ... _bass.html

tylko ze te tańsze nie mają pilota


(fiesta) #6

Z takiego wynalazku to nawet i najlepszych głośnikach niewiele uzyskasz. Chyba że chodzi ci tylko o łups łups wydobywające sie z głośników :stuck_out_tongue: