Zestaw głośników do wieży i kompa

Mam zamiar kupić zestaw głośników komputerowych np. te : http://www.allegro.pl/item617021538_glo … _fvat.html

teraz mam podłączony komputer do wieży przez mini jack i mam pytanie jak kupie te głośniki to czy wkładając je w wejście słuchawkowe wieży będą dobrze działać i czy jest możliwość aby odtwarzały to co na kompie (funkcja w wieży AUX) oraz kiedy będe miał wyłączony komputer odtwarzały radio z wieży , czy wytrzymają pod wieżą -nie słucham b.głośno muzyki ??

To są głośniki 5.1, a wyjście z wieży na słuchawki pewnie jest stereo.

Więc gdzie tu sens ?

Nie orientuje się zabardzo z tymi głośnikami więc prosze was o rade moim celem jest lepszy efekt dźwiękowy -czysty oraz bass posiadam w tej chwili wieże watson i 2 głośniki w komplecie które nie są najlepszej jakości.

Co robić dlaczego nie ma sensu kupować tych głośników (mogą być 2.1 chociaż będzie słaby efekt) ??

Jestem dzwiekowcem weiec znam sprawy typu dobry bas i przedewszystkim czysty dzwiek ! Wiec tak proponuje zakupic rozgaleznik z jacka 3.5 mm na 2 jacki 3.5 mm i to zalatki sprawe poniewaz wepniesz wieze i ten zestawik do rozgalenznika a potem calosc do gniazda w kompie (sluchawkowe) i bedzie grac i wieza i ten 5.1 ale szczeze nie kupil bym tego za zlabe jakosciowo te som lepsze : http://www.allegro.pl/item608391315_stx … cyjny.html pozdro a nastempnym razem jak bedziesz patrzal na moc zestawu to patrz na moc znamionowom a nie na P.M.P.O bo to tzw.moc muzyczna czyli nie wiecej jak 10 % tego co tam pisze p-o-z-d-r-o SIMESAM :wink:

Ok dzieki wrazie czego będe jeszcze pisał ale nie stać mnie na taki zestaw myślałem o zestawie do 300 zł

np. http://www.allegro.pl/item616660706_glo … obacz.html

http://www.allegro.pl/item615954330_glo … _bass.html

tylko ze te tańsze nie mają pilota

Z takiego wynalazku to nawet i najlepszych głośnikach niewiele uzyskasz. Chyba że chodzi ci tylko o łups łups wydobywające sie z głośników :stuck_out_tongue: