Zestaw: klawiatura i mysz - jaki polecacie

Witam

Co możecie spokojnie polecić bez awaryjnego i funkcjonalnego z zestawów klawiatura + mysz.

Potrzebuję zakupić zestaw bezprzewodowy: klawiatura i mysz.

Najlepiej zestaw z jednym mini nadajnikiem na usb… choć jeśli byłaby możliwość to może być na blutacz, do 10metrów max.

Co do klawiatury to mniejszego formatu, wymiar max: 36cm - szerokość, tak aby zmieściła mi się do plecaka z laptopem; klawisze coś ala laptop, płaskie najlepiej… ale jak będą normalne to też nie będzie źle…; bez zbędnych bajerów, funkcjonalna dobra klawiatura…

bezprzewodowa i najlepiej z jakimś włącznikiem/wyłącznikiem tak abym nie musiał zbyt często wymieniać baterii,

Co do myszki to jakaś sensowna… bezprzewodowa, podstawa laser i małe zużycie baterii… no i fajnie jak by miała więcej niż 3 przyciski…

Ogólnie rozglądałem się w czymś z Logitecha, ale nie mam jakichś obostrzeń w tym, tylko aby firma nie robiła tandety…

Na tą chwilę znalazłem coś takiego:

http://www.logitech.com/pl-pl/notebook- … vices/6229

ale kwestia czy to jest sprzęt wart uwagi…

Co do funduszy to nie planuję jakichś konkretnych ograniczeń ale fajnie jak bym zmieścił się w 200zł… ale wiadomo czym taniej tym fajniej… :wink:

Z góry dzięki za pomoc

Powiem ci że masz wysokie wymagania a nie wiem czy dysponujesz odpowiednimi funduszami na to…

Na początek napisze ci że odradzam firmę Labtek, miałem od nich taki zestaw klawa + mysz z jednym wspólnym nadajnikiem radiowym podłączanym pod usb - klawa szwankowała i momentalnie wysysała baterie.

Poza tym uważam że zestaw z jednym wspólnym nadajnikiem to kiepski pomysł bo nie oddzielisz od siebie myszy i klawiatury (jakbyś potrzebował klawiaturę podłączyć do jednego kompa a mysz do drugiego to się tak nie da).

Osobiście mogę ci polecić radiową mysz A4Tech model RFSW-35 (kulkowa) - baterie długo trzymają a mysz działa bezawaryjnie już wiele lat.