Zestaw: klawiatura i mysz - jaki polecacie


(karllodprogramy) #1

Witam

Co możecie spokojnie polecić bez awaryjnego i funkcjonalnego z zestawów klawiatura + mysz.

Potrzebuję zakupić zestaw bezprzewodowy: klawiatura i mysz.

Najlepiej zestaw z jednym mini nadajnikiem na usb... choć jeśli byłaby możliwość to może być na blutacz, do 10metrów max.

Co do klawiatury to mniejszego formatu, wymiar max: 36cm - szerokość, tak aby zmieściła mi się do plecaka z laptopem; klawisze coś ala laptop, płaskie najlepiej... ale jak będą normalne to też nie będzie źle...; bez zbędnych bajerów, funkcjonalna dobra klawiatura...

bezprzewodowa i najlepiej z jakimś włącznikiem/wyłącznikiem tak abym nie musiał zbyt często wymieniać baterii,

Co do myszki to jakaś sensowna... bezprzewodowa, podstawa laser i małe zużycie baterii... no i fajnie jak by miała więcej niż 3 przyciski...

Ogólnie rozglądałem się w czymś z Logitecha, ale nie mam jakichś obostrzeń w tym, tylko aby firma nie robiła tandety...

Na tą chwilę znalazłem coś takiego:

http://www.logitech.com/pl-pl/notebook- ... vices/6229

ale kwestia czy to jest sprzęt wart uwagi...

Co do funduszy to nie planuję jakichś konkretnych ograniczeń ale fajnie jak bym zmieścił się w 200zł... ale wiadomo czym taniej tym fajniej... :wink:

Z góry dzięki za pomoc


(scripter1) #2

Powiem ci że masz wysokie wymagania a nie wiem czy dysponujesz odpowiednimi funduszami na to...

Na początek napisze ci że odradzam firmę Labtek, miałem od nich taki zestaw klawa + mysz z jednym wspólnym nadajnikiem radiowym podłączanym pod usb - klawa szwankowała i momentalnie wysysała baterie.

Poza tym uważam że zestaw z jednym wspólnym nadajnikiem to kiepski pomysł bo nie oddzielisz od siebie myszy i klawiatury (jakbyś potrzebował klawiaturę podłączyć do jednego kompa a mysz do drugiego to się tak nie da).

Osobiście mogę ci polecić radiową mysz A4Tech model RFSW-35 (kulkowa) - baterie długo trzymają a mysz działa bezawaryjnie już wiele lat.