Zestaw komputerowy AMD

Witam,

 

mam do sprzedania komputer o następującej konfiguracji:

  • Procesor: AMD X8 FX-8120 3.1GHz BOX
  • Chłodzenie procesora: SilentiumPC Fera Pro HE1224
  • Płyta główna: MSI 990FXA-GD65
  • Pamięć operacyjna: 4x Kingston HyperX DDR3 4GB 1600MHz XMP CL9 Blu
  • Karta graficzna: 2x Radeon 7770 XFX 1GB HDMI&DVI&miniDP (PCI-E) DD Heatpipe
  • Dysk twardy: 3x WD VelociRaptor 250GB WD2500HHTZ (SATA/600, 64MB) (SPIĘTE W RAID-5)
  • Dysk twardy: 1x Seagate Hybryda SSHD 1TB Barracuda (64MB, SATA/600, 8GB SSD)
  • Dysk twardy: 1x Seagate 2TB Barracuda (64MB, SATA/600)
  • Napęd optyczny: Samsung DVD+/-RW SH224DB (SATA)
  • Obudowa: Zalman Z12 Plus
  • Zasilacz: XFX XXX 650W Modular 135mm 80+ Bronze SLI PSU

Do komputera dochodzi jeszcze monitor BenQ G2020HD 20" LCD (rozdzielczość: 1600x900px), mysz i klawiatura Logitech. System operacyjny to Windows 8 Pro 64bit (zainstalowany Windows 8.1 Pro 64bit ). System oryginalny. Mozliwość downgrade do Windows 7 Professional 64bit.

 

Jedna z kart graficznych ma ściągniętą obudowę, gdyż nie dało się jej inaczej wsadzić do obudowy (brak gwarancji). Sprzęt sprzedaje jako używany, gdyż z przyczyn losowych nie posiadam paragonów (ostała mi się tylko faktura w formicie PDF do obudowy i coolera).

 

Dla osób ze Szczecina możliwość serwisowania (więcej info na priv).

 

Ogólnie sprzęt jest w bardzo dobrej kondycji, mało używany (maks. 2 godziny dziennie). Wizualnie też prezentuje się okazale. Dla zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia. Monitor bez badpikseli, nośi ślady użykownia (ma wykończenia typu glare). Jednak są one dostrzegalne dopiero po dłuższym obadaniu monitora.

 

Komputer przechodzi stabilnie wszystkie testy wydajności.

 

Całość wyceniam na 4500 zł (możliwość negocjacji).

Jeśli jest możliwość sprzedaży na części to jestem zainteresowany obudową.