Zestaw komputerowy dla gracza do kwoty 2800zł

Złożyłem zestaw komputerowy dla gracza do kwoty 2800zł.

Co o nim sądzicie? Zamierzam grać w CS:GO, BF4, GTA 5 w średnich detalach, czy będę mógł grać bez lagów? (60fps+)

http://www.morele.net/inventory/info/D78SXA/

PS: Zapomniałem o jakimś podzespole?

 

 

Jak byś zrezygnował teraz z tego Dysku SSD (w twoim zestawie do wymiany)

Przy tej cenie komputera nawet nie zastanawiałbym się tylko brałbym I5 box bez dodatkowego chłodzenia bo po co? Przelicz sobie to.

Nie lepiej zamiast ssd zainwestować to w lepszą kartę graficzną. R9 380 albo gtx 960

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Przychylę się do propozycji wyżej już napisanych,że za taką już (dość wysoką) kwotę to lepiej kupować coś z myślą o jak największej wydajności na jak najdłuższy czas,więc jak najlepszy procek (i5 w tym przypadku) i jak najmocniejszą grafe np. Radeon R9 380X lub gtx960 , a nawet (jeśli jest taka możliwość) dołożyć “parę groszy” i szukać i7 i najnowszej grafy oraz podstawkę pod skylake i DDR4 , a SSD również kupić jak najszybciej (jeżeli nie można z powodów finansowych za jednym razem) … osobiście wiem jak bardzo zmienia wydajność każdego kompa zainstalowanie SSD,więc stanowczo polecam,a kwota jaką podałeś daje ci naprawdę spore pole do popisu,co oznacza,że zestawy które proponuje Atronics są warte rozważenia i koniecznie z SSD (ten Transcend jest bardzo dobry) , a jeśli wiesz,że będziesz miał możliwość w okolicy roku doinwestować sprzęt i kupić lepszą grafe, to na razie celuj w jak najlepszy procesor i MoBo oraz wspomniane SSD,a resztę dokupisz i ulepszysz w przyszłości … poczytaj też podobne tematy na tym forum i rozważ podobne zestawy w tej lub niższej cenie …