Zestaw komputerowy do 1200zł

Witam.

Proszę o złożenie zestawu komputerowego do 1200zł. Będzie używany w programach takich jak: Vegas, Gimp, Blender. Żadnych gier. Obecnie posiadam dysk sata i zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W. Złożyłem coś takiego post-272507-0-36633200-1421871996_thumb.

 

Z możliwością podkręcania i włożenia w przyszłości xeon’a albo i7. Choć nie wiem czy w tym przedziale cenowym nie lepiej zabrać amd.

 

PS

 

Sorry że tak składam propozycję ale chciałem jeszcze zaproponować coś od amd a was proszę o nakierowanie mnie na odpowiedni zestaw.

post-272507-0-32899200-1421877646_thumb.

 

potrzebujesz tylko procesora, płyty, pamięci i obudowy? Obecny jest dobry.

Tak dokładnie tylko to.

zostaw sobie zestaw z intelem, jak masz zamiar zmienić w przyszłości procesor typowy pod oc to do tej płyty wsadzisz następce  Brodwella ,a na AMD praktycznie byś pozostał z tym co byś wybrał w danym momencie

 

PS.

xeona nie podkręcisz :slight_smile:

 

jak możesz to wstaw sobie pod tego intela pamięci 1866 MHz są w tej samej cenie

 

PPS.

w zestawie z amd masz złą obudowę jest w stosunku do płyty głównej niepasujący format

A ten Brodwell przyniesie duży wzrost mocy?? I kiedy wyjdą te nowe procki?

wzrost mocy może nie, ale  Procesory Intel Broadwell wprowadzą 14 nm proces produkcyjny i nowe rozwiązania, co przełoży się na wzrost wydajności i zmniejszenie poboru mocy.

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/wszystko-o-procesorach-intel-broadwell.html

No nie wiem co wybrać :confused:

jak masz zamiar się rozbudowywać to  wybieraj zestaw z intelem,

jak nie to może być ten oparty o AMD tylko z inną obudową np. tą z zestawu intela

Dobra wezmę intela.

 

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące innego zestawu mam starego kompa i chcę go ożywić ale jaki wybrać zasilacz do 70zł myślałem nad tym:

http://allegro.pl/nowy-fortron-fsp350-60hln-350w-ups-gratis-gwr-fv-i4978875244.html

 

Konfig.

e4600

gts 250

ga 945gzm-s2

2.5gb ram

dysk

Dobry jest, wystarczy.