Zestaw komputerowy do 4000 do gier i filmów

Z tego co wyczytałem to autor chcial przeskoczyć na porządną w miarę skrzynkę, a nie półśrodek, który w przyszłym roku będzie wymagał modernizacji.

Wychodzi że kinoman jednak :wink:

Pozostało pytanie dobry obraz i przeciętny sprzęt zapewniający płynność w ww. grach czy mocniejsze podzespoły i przeciętny obraz.

Ja się sugeruję pierwszym postem, a 1050 na Wiedźmina i nowego Mass Effect to bezwzględne minimum. Konsolowa płynność na średnio - niskich detalach

tak dokładnie jest :smiley: ostatnie pytanie co ty byś zrobił ryzen czy intel ?

Jeżeli chodź o stricte wydajność w grach to Intel. Jeżeli chodzi o balans wydajności między grami i zastosowaniami semi-pro i długość życia podstawki to Ryzen. Intel w ósmej generacji ruszył cztery litery za sprawą mocnych Ryzenów no ale trzeba mieć na uwadze, że seria 6 i 7 bardzo szybko została pogrzebana co może się również stać z gen 8. Szkoda, że pod tego i5 8400 nie ma jeszcze tańszych płyt, ale da sie coś sensownego złożyć.

Ja mam zamiar złożyć platformę na Ryzenie w marcu kwietniu ale mam na uwadze to, jakiego kopa Intelowi zasadziło AMD.

ostatecznie odłożyłem parę stów i skomponowałem coś takiego co myślicie? https://www.morele.net/inventory/info/xPebUP/

Przyczepiłbym się do monitora z matrycą TN. To chyba jedne z najgorszych matryc dostępne na rynku sprzętu komputerowego.

EDIT:

W przedziale do 1000 zł z Freesync 27’ zostały cztery na morele.

https://www.morele.net/komputery/monitory-i-akcesoria/monitory-komputerowe-523/,1000.00,,,,,,sd,1,,28246O893761,28248O936475.897963,31361O1087833/1/

Z czego jeden to LG z pierwszego posta.

reszta spoko ? rozumiem i jest ze sobą
kompatybilna ?

i jak byś mógł polecić myszkę i klawiaturę w dobrej cenie :smiley:

Co oznacza w dobrej cenie? 100, 200 zł? Nie wiem czy już zamówiłeś ,ale teraz zauważyłem, że wziąłeś jedno wentylatorowego GTX. Może być problem z hałasem i temperaturami. Jak masz jeszcze trochę wolnych środków to polecam wymianę tego na chociażby to:

A najlepiej na to: