Zestaw komputerowy do grania do 1700 zł

(twar900) #1

Witam, prosiłbym o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego do 1700 zł na nowych podzespołach. Wiem, że budżet jest niewielki, ale nie oczekuję najlepszych efektów. W grę wchodzi również używany zestaw do tej kwoty, jeśliby ktoś miał coś pewnego.

Pozdrawiam

(eskimosek) #2

Jest już tyle tych tematów ze wystarczy poczytać Dobry Stacjonarny komputer do grania za 2500? tam masz link do zestawu i test.

(Atronics) #3

@twar900
Czy interesuję Ciebie zestaw z możliwością rozbudowy/ tzn.
teraz np. bez karty graficznej i możliwość dokupienia?

Jak dołożysz 100 zł,to masz na nowych podzespołach.

w sklepie Tobie złożą za 1 zł.

**po dodaniu tej usługi montażu,**https://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
po wpisaniu tego kodu -złożenie za 1 zł
W koszyku z zamówieniem w polu “Użyj kodu” dodaj: W3FHN58JFW klikniesz wyślij)
odpadnie cena montażu

w ostateczności jeśli podmiana karty graficznej.

(twar900) #4

Dziękuję eskimosek, interesuje mnie kompletny zestaw, więc wolałbym dołożyć te 100-200 zł. Mógłbyś zaproponować podobny zestaw na procesorze AMD?

(Ationx) #5

Na AMD obecnie nic ciekawego nie znajdziesz. No ewentualnie jak się pojawią niższe modele Ryzenów to może coś uda się wykombinować. Generalnie w tym budżecie to najwydajniej wyjdzie coś używanego.

(eskimosek) #6

Na AMD może być taki:

(Atronics) #7

@twar900
20-30 zł dołóż do lepszego zasilacza,nie o moc mi chodzi.
Te Litepower-y nie są za dobre.

PS.
Z intelem byś lepiej wyszedł.

(twar900) #8

Porównując benchmark, owszem :slight_smile: Dziękuję za propozycje.

(Atronics) #9

(hubert987) #10

to zły pomysł, w ostateczności to prędzej rx 460 lub gtx 1050 2gb :wink:

na amd nie warto

(Atronics) #11

Hubert

Pomysł,pomysłem chodzi o pieniądze jeśli się nie wyrobi,natomiast najlepiej jest unikać jeśli jest taka możliwość wersji 2-wu GB.

(hubert987) #12

@Atronics chodzi mi o opłacalność gdzie 750ti stoi na bardzo niskim poziomie, a za te same pieniądze masz znacznie wydajniejszego gtx 1050