Zestaw komputerowy do grania do 1700 zł

Witam, prosiłbym o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego do 1700 zł na nowych podzespołach. Wiem, że budżet jest niewielki, ale nie oczekuję najlepszych efektów. W grę wchodzi również używany zestaw do tej kwoty, jeśliby ktoś miał coś pewnego.

Pozdrawiam

Jest już tyle tych tematów ze wystarczy poczytać Dobry Stacjonarny komputer do grania za 2500? tam masz link do zestawu i test.

@twar900
Czy interesuję Ciebie zestaw z możliwością rozbudowy/ tzn.
teraz np. bez karty graficznej i możliwość dokupienia?

Jak dołożysz 100 zł,to masz na nowych podzespołach.








w sklepie Tobie złożą za 1 zł.

**po dodaniu tej usługi montażu,**https://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
po wpisaniu tego kodu -złożenie za 1 zł
W koszyku z zamówieniem w polu “Użyj kodu” dodaj: W3FHN58JFW klikniesz wyślij)
odpadnie cena montażu

w ostateczności jeśli podmiana karty graficznej.

Dziękuję eskimosek, interesuje mnie kompletny zestaw, więc wolałbym dołożyć te 100-200 zł. Mógłbyś zaproponować podobny zestaw na procesorze AMD?

Na AMD obecnie nic ciekawego nie znajdziesz. No ewentualnie jak się pojawią niższe modele Ryzenów to może coś uda się wykombinować. Generalnie w tym budżecie to najwydajniej wyjdzie coś używanego.

Na AMD może być taki:








@twar900
20-30 zł dołóż do lepszego zasilacza,nie o moc mi chodzi.
Te Litepower-y nie są za dobre.

PS.
Z intelem byś lepiej wyszedł.

Porównując benchmark, owszem :slight_smile: Dziękuję za propozycje.


to zły pomysł, w ostateczności to prędzej rx 460 lub gtx 1050 2gb :wink:

na amd nie warto

Hubert

Pomysł,pomysłem chodzi o pieniądze jeśli się nie wyrobi,natomiast najlepiej jest unikać jeśli jest taka możliwość wersji 2-wu GB.

@Atronics chodzi mi o opłacalność gdzie 750ti stoi na bardzo niskim poziomie, a za te same pieniądze masz znacznie wydajniejszego gtx 1050