Zestaw komputerowy do pracy za 2000 zł

(Marcinxpd) #1

Witam!

Jestem na etapie kupna komputera przeznaczonego do pracy z wieloma programami jednocześnie.

(Atronics) #2

jakie te prace ? jakaś grafika?

może podam inaczej ,czy taka konfiguracja by Ciebie interesowała? (dodatkowa pamięć sobie dokupisz)

a masz mocny procesor 8 wątków z wbudowaną grafiką skoro graczem nie jesteś

2071 zł cena na dzień dzisiejszy

plus usługa złożenia zestawu za 1 zł

Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego  razem z podzespołami

W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" dodaj: W3FHN58JFW kliknij wyślij

Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione automatycznie - gotowe!

PS.

oczywiście obudowę można wstawić tez inną jak byś sobie życzył

(Marcinxpd) #3

Na wielu programam w sensie.. dużo otwartych dokumentów i programów działających w tle, z których korzystam, jak odtwarzacze muzyki itd.

Intel Core i7 mnie zaskoczył. Rzeczywiście opłaca się dołożyć dwa razy tyle za procesor w porównaniu do AMD X8? Będzie on dużo bardziej wydajny?

(Atronics) #4

jeśli żadne prace graficzne nie wchodzą w grę to można jeszcze zmienić tak i ten procesor sobie rewelacyjnie z tym poradzi

do zestawu podanego podmieniamy

i obudowę zgodną z płytą główną

co do i7 będzie wydajniejszy

(Marcinxpd) #5

Myślę, że od Intel Corei5 lepszy będzie zestaw z AMD X8, także zastanawiam się jeszcze nad Intel Corei7, który zaproponowałeś :slight_smile:

(Atronics) #6

jest ale w przypadku gier :slight_smile: a u Ciebie muzyka ,dokumenty to wystarczy grafika wbudowana :slight_smile:

tutaj takie małe porównanie zrobiłem i w sumie ceny nie wiele się różnią między tymi sklepami (w komputroniku zasilacza nie ma)

owoce :slight_smile:

(Marcinxpd) #7

Dzięki wielkie za pomoc!