Zestaw komputerowy GTX 560Ti + 5.1 + LCD 22'!

Witam, mam na sprzedanie w miarę mocny zestaw komputerowy. :wink: Wszystkie nowsze gry jak np. Crysis 3 chodzą na maksymalnych ustawieniach. Spokojnie komputerek posłuży jeszcze parę lat przy nowszych technologiach dla graczy. :slight_smile: Sprzedaję z powodu braku czasu na takie pierdoły jak granie. Głównie służył mi do przeglądania stron internetowych czy też słuchania muzyki. Ze względu iż potrzebuję gotówki, sprzedaję cały zestaw jaki mam. :slight_smile:

Głośniki Creative 5.1 T6160

Myszkę i klawiaturę

Monitor LG FullHD 22’ W2253TQ

I co najważniejsze, komputerek:

MSI GTX560ti GTX 560 Ti TWIN FROZR II 1GB

AMD Phenom II X4 955 Processor 3.20 GHz

RAM DDR3 4GB 1333MHz (DUAL CHANNEL)

PŁYTA GŁÓWNA GIGABYTE 770T-USB3

ZASILACZ 550W PFC

Oryginalnie komputer miał Radeona 5770, ale zmieniłem na GTX 560 Ti, ponieważ ta karta jest o wiele mocniejsza. :wink: Jakiekolwiek pytania proszę kierować na telefon lub maila. :slight_smile:

Osoba, która zakupi ten komputer napewno nie będzie żałowała. Ostatnie zdjęcie przedstawia dane komputera. :wink: Tym bardziej nadaję się jako prezent dla dziecka. :wink:

TELEFON 507-462-917

1700 DO NEGOCJACJI! :slight_smile:

Jeśli ktoś ma propozycję ceny to strzelać śmiało, do każdej propozycji spróbuję się przychylić. :smiley:

Jeśli chodzi o allegro to link z zdjęciami: http://allegro.pl/show_item.php?item=3089205126

Żartujsz z tą ceną, tak?

Czemu pytasz? To ile w takim razie to jest warte? :slight_smile:

/ btw po to jest napisane, że cena jest do negocjacji.

Nie mam czasu na wycenę, ale tak na oko jakieś 1200-1300. Sprzęt może wydawać się więcej warty, ale nie oszukujmy się - ludzie nie kupują całych zestawów używanych zbyt często. Przeważnie wymieniają pojedyncze podzespoły, ewentualnie stary komputer zamieniają na nowy. W drugim przypadku prawie zawsze kupują tylko skrzynkę, bo monitor i głośniki mają z poprzedniego zestawu. Za 2tys. można teraz kupić wydajniejszy sprzęt.

No nic dla zainteresowanych mogę trochę z ceny zbić, ale trochę.