Zestaw komputerowy za 2100zl. Dobry?

Witam,

Prezentuje wam moj zestaw komputerowy. Czy taki zestaw jest dobry? https://www.morele.net/inventory/info/NuDgK4/ Prosilbym o ocene, z gory przepraszam za ortografie ale moj laptop ma tylko angielski jezyk i rosyjski. I jeszcze jedno. OEM wersja systemu to co? I latwe jest zainstalowanie systemu czy lepiej zaplacic te 50zl? I tak bez chlodzenia i zasilacza bo te rzeczy posiadam.

Średnio bym powiedział, lepiej wrzucić to wszystko na nowe pamięci.

Zasilacz, dysk, obudowę i nagrywarkę rozumiem, że masz?

Do jakich zadań ma być pc?

 

Google: co to jest oem windows

 

Jeśli jesteś biznesmenem, który w czasie instalacji zarobi więcej niż 50zł to warto zapłacić :wink:

W każdym innym przypadku zainstaluj, jest tyle poradników na ten temat, że nikt tego nie zliczy.

Jaki masz dokładnie ten zasilacz?

Kiedy będziesz ten zestaw kupował?

Ojojoj zapomnialem o obudowie. Obudowa to silenitumpc gladius m20. Reszte mam. Pc do grania. Czemu na nowe pamieci? Sa dobre czesto wybierane przez liptona. Czy bede mogl dolozyc czy nie to niewiadomo bo ogolnie mam teraz 300zl po sprzedaniu aktualnego kompa i zestaw ps3 ze wszystkim powinienem dostac z 1200zl wiec juz 1500 a za 2 dni urodziny i wtedy musze dostac z 700zl i wtedy starczyloby na zestaw. Tak apropo. Za ile bede mogl sprzedac mojego starego kompa?: I2q Q8300 G31m-es2l GTX 650 ti 2gb, 3GB ram dual channel 2+1gb windows 7 32 bit dysk 500gb. Pojdzie za 600zl chociaz? 

Mam zasilacz DELTA 400w. Pisalem temat czy starczy na utrzymanie tego zestawu to mi napisali ze tak. Zestaw bede bral za 1mies i 20-pare dni.

Apropo zasilacza, to on tak czy siak starczy bo karta graficzna potrzebuje 350w zasilacza a procesor ma pobor mocy 47w.

Polecam zacząć używać klawisz enter bo koszmarnie się czyta Twoje posty.

Q8300 ~100zł

G31m-es2l ~80zł

GTX 650 ti ~250zł

3GB ram dual channel 2+1gb ~40zł
 

Ten zasilacz to tak na styk.

 

Przyjmując, że budżet 2100zł chcemy przeznaczyć na cały zestaw:

  • i3-6100 519zł
  • Msi H110M Pro vd 239zł
  • Kingston 8gb ddr4 169zł
  • Dysk masz
  • Obudowa którą podałeś 125zł
  • nagrywarke masz
  • Antec VP 500 170zł - weź lepiej zasilacz z zapasem mocy, Twoja delta nie ma pewnie nawet 6pin końcówek.

- MSI Radeon R9 380 900zł

 

Aj tam czepiasz sie o szczegoly. Gdzie ty kupisz Gtx 650 ti za 250zl? To jest takie gpu:

http://www.komputronik.pl/product/242993/MSI_GeForce_®_GTX_650_Ti_2GB_OC.html do tego w idealnym stanie mysle ze powinno pojsc za 300zl. O zasilaczu pisalem jaki mam przeczytaj. Rowniez pisalem ze “reszte mam” w tym nagrywarke.

Jak znajdziesz kupca to i za 500zł sprzedasz, sęk w tym, że nie znajdziesz.

Ceny podałem orientacyjnie, na alledrogo zaczynają się od 250zł i więcej raczej za nią nie dostaniesz bo ludzie kupują najtańsze sztuki.

 

ps. gdy pisałes zmodyfikowałem poprzedni post, przeczytaj go jeszcze raz.

Jeszcze zapomnialem o dysku… ehh musze usunac ten temat. 

Jesli jakis admin tutaj wejdzie to prosze o usuniecie tematu lub zablokowanie go.

Teraz to ja już się pogubiłem :stuck_out_tongue:

No to przyjdź za półtora miesiąca, tydzień przed zakupem, a nie teraz.