Zestaw komputerowy

Elo :wink: Szukam kompa do 2300zł, pod gry. Czy opłaca się wydać 2200zł na taki zestaw??

Procesor: Intel i5 - 4x 3.1GHz

Płyta główna: ASROCK, Karta dźwiękowa HD Audio 5:1, Karta sieciowa, Złącza USB: 10szt

Zasilacz: 500W 12cm Fun

Grafika: Nvidia GeForce GTS450 2Gb

Pamięć: 8Gb DDR3

Dysk twardy: 500Gb SATA

Nagrywarka: Zapis/odczyt DVD CD, dual layer

Najbardziej zależy mi na ocenie zasilacza i grafy.

PS. Jeśli się nie opłaca, coś jest słabe, to poproszę o inne oferty do 2300zł :smiley:

Według mnie sie nie opłaca…

Wgule nie podałeś, modelu procka i płyty głównej…

W twoim opisie brakuje bardzo ważnych informacji na temat karty graficznej, chodzi mi o rodzaj pamięci i Szynę pamięci.

A co do zasilacza, niech ocenia inny, ja sam nie mam “markowego” zasilacza, ale jakos i5 2500k, i gtx 550ti ciągnie bez problemu;)

Pozdrawiam!

Możesz opisać dokładniej ten zestaw ? Napisałeś same ogólniki, jest za mało danych do tego żeby się o tym wypowiedzieć. Komputer ma być pod gry to należałoby wybrać raczej nowszy procesor graficzny niż GTS 450. Nie ma sensu brać karty z 2 GB ramu, bo cyferki nie grają tylko wydajność danego procesora karty, więc wybór karty raczej nie do końca trafiony z przeznaczeniem na gry. Co do reszty podzespołów nie jestem w stanie się wypowiedzieć, jeśli nie ma pełnych danych, bo to tak jakby pytać czy samochód marki Mercedes jest dobry jednocześnie nie określając parametrów jego modelu.

A coś więcej o nim? Bo jak to jakiś no-name to możesz podziękować…

Zestaw wygląda na typowy z allegro patrząc chociażby na to jak autor opisał parametry, więc drogi autorze z góry radzę ci odpuść sobie tego kompa z allegro.

T gdzie można przez neta zakupić kompa?? :wink:

Najlepiej poskładaj sobie sam kompa a polecam Ci sklep http://www.proline.pl tam dostaniesz tanio i szybko części i jest też duży wybór. Na allegro jest tak że dostajesz 3 dobre części do kompa a reszta to jakaś tania tandeta a płacisz jak za zboże.

A mało to jest dobrych sklepów internetowych? :stuck_out_tongue: