Zestaw montażowy do dysku HDD do laptopa

Witam Wszystkich

Znajomy ma laptop Lenovo Ideapad 700 15ISK. Ma tam już SSD i chciałby dokupić dysk HDD.

Czy w takich laptopach to wystarczy dysk kupić i włożyć, czy trzeba jeszcze zamówić jakiś zestaw montażowy. Jeśli tak, to czy mógłby ktoś podać linka.

Dziękuję

Pozdrawiam

Otwórz na wypadek tego laptopa. Kolega ostatnio też na tej zasadzie chciał dodać dysk standardowy a tam pusta zatoka - brak złącza SATA z zasilaniem w zatoce dysku. Użera się teraz z supportem Lenovo, sami są zdziwieni, że laptop został dostarczony fabrycznie bez tego :wink:
Co do samego deapad 700 15ISK - wyjątkowo upierdliwy laptop do rozkręcania. Wkręty wkręcone chyba udarowo, dodatkowo jak nie chcesz pokancerować laptopa, zaopatrz się w plastikowe narzędzia do otwierania obudów. Jest dość mocno zatrzaśnięta. Te ‘trójkąciki’ po lewej do telefonów to magiczna sprawa, polecam.

Dysk SSD mam rozumieć masz ze złączem M.2 ??? Czy wsadzonym SSD 2,5" ?

Dzięki chłopaki za info, macie rację, będę miał dostęp do laptopa w sobotę to odkręcę obudowę i zobaczę jak to wygląda i wrzucę zdjęcie.

Odkręciłem laptopa i jeśli dobrze patrzę to dysk SSD 240 GB jest tam na SATA III, a slot M.2 jest wolny. To teraz pytanie, jak ja niby mam teraz wdrożyć dysk 1TB HDD na M.2?