Zestaw na płycie ASUS P5N-E SLI:wycena

Dzień dobry.

Mam serdeczną prośbę o oszacowanie ceny jaką mogłbym uzyskać za roczny sprzęt o p/p parametrach:

  • procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz 8MB cache, socket 775 BOX -> procesor “nie kręcony”!

  • płyta główna: ASUS P5N-E SLI, nForce650i SLI

  • pamięć RAM: DUAL KingMax DDR2 2x1GB/ 800 MHz

  • Obudowa: Cyclone ATX 2120 Black

  • zasilacz: Rasurbo 450CL ATX 1,3 Silent Power

  • wentylator: Cyclone 3000 SuperSilent

  • system: XP Professional Sp2 PL OEM

  • nagrywarka: LG DVD Recorder GH-20LS10 LighScribe DATA, black, OEM

  • dysk twardy: CAVIAR 320GB WD3200AAKS SATA II 16MB cache

  • karta graficzna: Galaxy GF 8600 GT, 512 MB OC, DDR2, 128Bit PCI-E -> karta “nie kręcona”

  • czytnik kart: Chieftec 25 w 1, CRD-151, wewnętrzny

  • USB: 8 portów USB -> 3 z przodu a 5 z tyłu obudowy

  • monitor: SAMSUNG SyncMaster 570B TFT 15 cali

Komplet płyt instalacyjnych, płyta z systemem i wymaganymi certyfikatami, faktura zakupowa (z wyszczególnionym zakupem systemu WINDOWS od autoryzowanego dystrybutora PROLINE S.A.), komplet oryginalnych pudełek i gwarancja na poszczególne podzespoły.

Komputer zakupiono i złożono 15.04.2008 w firmie PROLINE S.A. we Wrocławiu za 2 354 zł. Całość do obejrzenia we Wrocławiu po uprzednim umówieniu się.

Sprzęt zadbany. Sprawuje się wyśmienicie i nigdy nie było z nim najmniejszych problemów.

Jeśli jakieś problemy były, to z systemem(lub oprogramowaniem) i były wynikiem moich lub syna “eksperymentów”:-))

Z uwagi na moje potrzeby zawodowe, wygodniejszym dla mnie rozwiązaniem jest posiadanie laptopa i TYLKO DLATEGO CHCĘ SPRZEDAĆ TEN KOMPUTER.

Proszę doświadczonych forumowiczów/sprzętowców o poradę: ile mógłbym uzyskać za ten sprzęt, za ile mogę go odsprzedać np. na Allegro czy może np. komuś z forum.

Za wszelkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuję!

~1100 zł

za całość z systemem ok 1300 pln.

Witaj…aż tak kiepsko z moim zestawem?

niestety rynek się rozwija, starsze/używane towary tracą na wartości, na twoim miejscu podkręciłbym nieco procka na dobrym chłodzeniu i kupił kartę graficzną (jeśli gierki są używane) i podziałał na tym sprzęcie, gdybyś miał porządniejszy monitor można by doliczyć z 200-300pln.

Rozumiem…Oczywiście masz rację. Jednak sprzedaję tego kompa bo wygodniejszy dla mnie będzie laptop. W sumie jakby nie potrzeba zawodowa to bym tego kompa nie sprzedawał.

Dzięki wielkie za cenne uwagi: wiem na czym stoję i ile muszę dołożyć.

Posta można zamykać.

Pozdrawiam!