Zestaw nagłośnieniowy-czy wszystko będzie grało?

Witam czy ten zestaw po podłączeniu wszystkiego będzie grał? (nie ma kabla mikrofonowego)

post-272082-0-25009900-1421581851_thumb.

post-272082-0-99734400-1421581852_thumb.

Będzie grać, chociaż zdecydowanie pod ten mikser mocniejsze kolumny by się przydały, ale to już większy budżet musiałby być.

złożył być coś? :stuck_out_tongue: najlepiej zaktywnych :stuck_out_tongue: i koniecznie z tym procesorem efektów oraz mikrofonem :stuck_out_tongue:

Generalnie chodziło mi tylko o wymianę kolumn Twoim zestawie, bo reszta jest ok, ale kolumny trochę za słabe pod wzmacniacz o takiej moce, warto by było podłączyć coś mocniejszego: http://guitarcenter.pl/catalog/naglosnienie/kolumny/kolumny-szerokopasmowe/ldm-pdp-615v

 

Tylko tak jak napisałem, to już jest dużo większy budżet, a nie wiem, ile jesteś w stanie przeznaczyć.

Jeżeli chodzi o zestawy aktywne, to są one jeszcze droższe, więc za podobny pieniądz ciężko byłoby o coś o podobnych parametrach - podobna kolumna LDM, tyle że aktywna, kosztuje tyle co 2 pasywne, które wysłałem. Fakt, że wtedy odchodzi koszt wzmacniacza, ale trzeba i tak kupić mikser :P.

Napisz, ile jesteś w stanie przeznaczyć na same kolumny+wzmacniacz/mikser i ile wejść w mikserze potrzebujesz, wtedy spróbuje się coś wymyślić.