Zestaw niskobudżetowy do 1550 zł

Nie kompromitująca jest Twoja nie wiedza i wciskanie chłamu każdemu :smiley: :smiley:

Zarzuć mi w takim razie jakiś bechmark pokazujący, ze masz rację a wtedy Ci ją przyznam?!

Masz laju w każdej grze Dc jest lepszy od Athlona.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2906-4

Na standardowym zegarze.

ps ciekawe czy umiesz czytać ze zrozumieniem, chociaż jak pokazały inne Twoje tematy przychodzi Ci to z trudnością więc podana przeze mnie strona na pewno nic Ci nie da.

smoq5- Weź się nie ośmieszaj AMD jest tylko dobre(ale i tak gorsze od inteal) w wypadkach- (i to mówimy o modelach 5200+, 5600+, 6000+)

  1. Masz mało kasy.(wtedy możemy wziąć pdc)

  2. Boisz się całkowicie podkręcania.(jeśli masz jeszcze mało kasy to można się zastanowić nad amd)

Pokazcie mi gdzie e6120 jest lepsze od 5200??

sam se poszukaj… co google ci nie działają?

smoq5 , najpierw się podszkol w dziedzinie hardware a potem polecaj… albo wyjdź z tego forum i nie wracaj :wink:

Chyba właśnie wyjdę, bo to bez sensu taka pogoń za monopolistami, którzy kit wciskają “znawcom” polecającym je wszem i wobec, ach ta dziwna mentalność Polaków

Szkolić się od kogo??

Dobra więcej już nic nie powiem zestaw, który uważam za dobry podałem i polecam dalej wszystkich “serdecznie” pozdrawiam.

p.s. przy tym zestawie o @ nie ma mowy (na wyraźne życzenie pytającego) i weźcie wy mi nie wyskakuje z czytaniem ze zrozumieniem jak cały czas mówicie o OC

:x :x :x

Może i jest wydajniejszy w grach, ale E2160 lepiej się kręci i wykręcony E2160 na 3 GHz zjada na śniadanie Athlona 64 X2 6000/6400+ 3/3.2 GHz a za razem ciągnie mniej prądu i mniej się grzeje.

Nie wszystkie gry chodzą pięknie na rozdziałce 800x600, 1024x768, 1280x1024 na GeForce 8600GT a na GeForce 8800GT będą pięknie chodzić przy tych rozdziałkach, GeForce 8800GT nie tylko się kupuje aby grać w wysokich rozdziałkach

Na wykręconym E2160 na 3GHz, 8800GT pokarze swoją moc.

FSB przestawiamy z 200 MHz na 333 MHz delikatnie podnosimy napięcie i mamy 3GHz i to jest wielki problem w kręceniu E2160.

Naprawdę sie kompromitujesz, tzn. jak kupię Ferrari to nie będę mógł jeździć 50km/h po mieście bo mam tak szybkie auto ?

Zestaw ten co “piotrekplay” podał tylko jeśli znajomy nie bedzie kręcił to faktycznie poszedł bym w AMD i kupił proc. 2x4400, z płytą Foxconn 690G(ok.170zł). Reszta konfiguracji bez zmian.

"technik_elektro"a gdzie ty takiego drogiego GF8600GT znalazłeś ? Prawie 400zł, to zadużo na ten sprzęt, wiem że się kręci ale sprzęt ma trafić w ręce gdzie nie bedzie kręcony więc lepiej kupić zwykłego 8600GT lub HD2600XT. Oba w cenie ok. 260zł. Lub dołożyć 100zł i kupić HD3850 lub GF8800GS.

hehe jak kupisz takie ferrari to będziesz mógł jeździć 50 km po mieście ale więcej jak 100 to nigdzie nie wyciągniesz a ile za paliwo zapłacisz?

tam gdzie zaopatruję się w sprzęt, znak.pl, ceny warszawskie takie są, oczywiście można kupować w sklepie typu Krzak :wink: będzie taniej ale mniej pewniej, znalem sporo tego typu sklepów które już nie istnieją.

http://www.arche.home.pl , http://www.icomp.pl , http://www.agito.pl to nie są sklepy typu krzak a ceny są mniejsze a te sklepy są tak samo dobre jak http://www.znak.pl

a byłeś osobiście choć w jednym z tych sklepów ?? :slight_smile:

Kupowałem w znaku, agito, ecs, icomp i nigdy się nie zawiodłem na tych sklepach, miły i szybki kontakt, szybka przesyłka i części dobrze zapakowane i sprawne, z gwarancją też nie ma problemu ale o tym wiem od znajomych oni też kupowali w tych sklepach i też sobie chwalą.

przeczytaj jeszcze raz pytanie które zadałem, ale sądząc po odpowiedzi nie - a ja tak, zawsze kupuję osobiście…

Ja nie kupuje osobiście bo u mnie w mieście nie ma dobrych i tanich sklepów, przez internet mi się bardziej opłaca i nie chce mi się jechać ok 150 km do Warszawy czy Krakowa aby kupić coś do kompa.

Dajcie mu bana ludzie! !!

Co za człowiek wyjeżdża z testem sprzed 7 miechów i mówi czytajcie.

Info dla ciebie:

Żyjemy w XXI wieku i opłacalność części oraz stan rynku zmienia się z dnia na dzień wystarczy, że na przykład do karty graficznej będą lepsze stery i jej notowania lecą lecą w górę

Więc pseudo specjalisto nie wypowiadaj się.

A może on jest z amd! Ciekawe ile mu płacą. Ja żeby szerzyć takie poglądy brał bym co najmniej 50zł tygodniowo

technik w komputroniku (byłem osobiście i bardzo sklep mi się podoba) ta sama karta kosztuje 319zł

a ten sam zestaw co złożyłeś (tylko z lepszą obudową CM Elite E331 bo tego modecoma nie mają) kosztuje 1634zł

znak.pl jest drogi a nic więcej od konkurencji (w przypadku komputronika) nie oferuje

witam witam

dzis siedziałem sobie tak nad tym zestawem i tak sobie pomyślałem czy takie cos nie będzie się dobrze spisywało jak oceniacie takie zestawik:

Gainward GeForce 8800GS 384MB DDRIII /192bit/ HDTV 2xDVI

455zł

Gigabyte M61SME-S2L /nVida GeForce 6100/

159zł

AMD Athlon 64 X2 4800+ /2.5GHz, 1MB, 65W, BOX, AM2/

265zł

OCZ 2GB PC800 CL5

130zł

NEC AD-7203S SATA LabelFlash (black)

99zł

Western Digital 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII [3200AAKS]

250zł

ModeCom MC-400ATX 2.0 PFC

130zł

Razem: 1488zł

co o tym sadzicie zostanie jeszcze na obudowe jakas tanią z allegro ??