Zestaw satelitarny (chcę zakupić)

Poszukuję jakiegoś dobrego, niedrogiego zestawu satelitarnego (ale zwykłego, nie cyfry plus, i innych.). Co moglibyście polecić?

Czytałeś o “N” ?

Kolega ma i super jest,najlepiej lubię jak można akcje zatrzymywać. :stuck_out_tongue:

Chyba nie jest drogie… Jeszcze się zoriętuję (popytam kolegi).

Mm, a takiej zwykłej satelity nie opłaca się zakładać, jakie kanały byłyby dostępne?

************

To się nazywa piractwo,a Polsat już testuje nowy system kodowania i planuje wymianę kart.Może taki FERGUSON AF-3100.

Ten lepszy klik

To piractwo. Jak kolega powiedział Polsat testuje już Nagra3, nie ciesz się tym że go oglądasz na darmo.

:roll:

Ja polecam strego dobrego Heveta 5518 FTA czesto mozna zobaczys jak sloneczko swieci i nawet kilka razy zobaczylem odkodowane HBO na stale masz kanaly tzw free to air czyli Promocja.tv,tvp kultura.polsat2,zdrowie i uroda,viva polska,4fun.tv,Canal+(od20do21),tvn gra,tvp polonia,podroze tv,

Tv BIZNES,I WSZYSTKIE RADIOWE STACJE DOSTEPNE W POLSCE POPRZEZ TRANSPONDER CYFROWEGO POLSATU I CYFRY+MOWIE OCZYWISCIE TYLKO O SATELICIE Eutelsat&Hotbird 36stopni na astrze nic popolsku nie znadziesz poza TV TRWAM i TVP3 POZDRAWIAM

Bez wykupionej telewizji jest to mało sensowne. Ja mam takie coś i z tego co pamiętam odbiera Pulsa, Polsat 2, Polsat zdrowie i uroda i już nie wiem, a trochę kanałow o tematyce hm… zostawmy to :mrgreen:

Ojciec Rydzyk to doceni :lol:

Witam.

W takim wypadku pozostają Ci kanały FTA.

Jeden z prostszych i dobrych tunerów FTA Ferguson AF 3318.

Satelity Astra 19,2E i Hotbird 13,0E dwa konwertery (jeden zez).

Aktualizowany wykaz dostępnych programów : http://www.satcodx1.com

Oczywiście można ustawiać też antenę na inne satelity.

Zależy co Cię interesuje i co chcesz oglądać.

i w dodatku na transpondersch tps jest bezplatny ney bez kanalu zwrotnego

A wy od razu o piractwie! To się nazywa edukacja ;D A nowy system kodowania mają wprowadzić do 2008, więc trochę czasu jeszcze zostało!

A świstak siedzi bo sreberka były kradzione.

:smiley:

piotrekp2507 Ja ci dam edukacja. Jest to Kradzież sygnału !!