Zestaw za ok. 1000 zł

Zobacz z ciekawości ile wyjdzie za to samo na x-kom

Jest dużo drożej. Nie będę kombinował. Poczekam na ten procesor i tak dostawa byłaby dopiero po nowym roku a patrząc na statystyki to schodził jak ciepłe bułeczki więc spodziewam się szybkiego uzupełnienia magazynu. W końcu święta, genialna okazja na zysk.

Nie mniej. Dzięki za całą pomoc. Dam znać jak zestaw się sprawuje kiedy wszystko dotrze.

Edit: Już wszystko zamówione :slightly_smiling_face:

Spoko, z procesorami AMD, to nie bój się fałszywego proroka thommy’ego :wink: a obudowa, przewiew ważny, ale jak masz integre buk słabą kartę, to ujdzie :wink:

Może i nowości w sprzęcie nie śledzę jakoś dokładnie ale fanboja i trolla potrafię odróżnić i bez tego.

No i git że zamówiłeś. Czekam na pierwsze relacje, w co na jakich ustawieniach możesz pograć :smiley:

Wszystko działa. Jeszcze sporo konfiguracji mi zostało ale takie tytuły jak Elite Dangerous, ETS2 na średnich mają względnie stabilne 60 FPS.

Jak wszystko sobie ustawię to pewnie będzie lepiej. Tak, czy inaczej jestem bardzo zadowolony jak na razie.

Kolejny Fanboy AMD na pokładzie, a na poważnie 2200G za 450 znowu lekko przegrywa rdzeń do rdzenia, ale bije na głowe Intelowskie w budżetowy konstrukcjach do niedzielnego grania :wink: No i wychodzi to rozsądniej niż kolekcja z muzeum :wink: Jakbyś miał jakieś tytuły jeszcze z FPS, to daj znać, ślicznie proszę. Przypuszczam, ze w 2019 rodzicom w końcu wysiądzie ich laptop, to i ja bym może wymiennił, a apu pójdzie do nich i wszyscy będą szczęśliwi.

No to git, jak takie pierwsze odczucia. Powiedz proszę, czy obudowa faktycznie sprawia problemy przy składaniu? czy poza tym, że jest relatywnie nieduża to idzie to dosyć bez problemu złożyć i ludzie opisują swoje fanaberie w opiniach?

Dla mnie nie była aż tak problematyczna. Po prostu trzeba na początku dobrze rozplanować gdzie co idzie bo faktycznie jest bardzo mało miejsca na kable. Dla osoby bez pomysłu na układ czy wiedzy/doświadczenia może być problematyczna.

@anon7248146 Fanboy to może być z ciebie. Ja po prostu jestem zadowolony z osiągów i nie zwracam uwagi czy jest to firma “n”, “x” czy jakaś inna.

Jakieś FPS-y pewnie pojawią się w przeciągu najbliższych dni więc dam znać co i jak. Nie mniej nie licz na najnowsze tytuły.