Zestaw

Mam pytanie będzie działać bez dedykowanej karty graficznej?? I bez wentylatora ??

na wakacje kupuje grafikę

Jak bez wentylatora?

Czy muszę jeszcze kupić wentylator czy nie trzeba??

Z tego co wiem do tego AMD daje BOX-owy wentylator :slight_smile:

Tak ten CPU ma wbudowana grafikę Vega

Do tej grafiki co najmiej 8GB RAMU i 3000Mhz.

Czyli na 4 GB ram nie będzie działać na tym Vega 8??

Działąc bedzie ale słąbo.

Chcesz w ogóle w cokolwiek zagrac na tej grafice? Czy tylko internet, muzyka, filmy?

Jedynie tylko CS GO ale bardziej internet filmy

To dokup drugie 4GB Ramu. W dzisiejszych czasach RAMu nigdy mało, a 8GB to już jest zupełne minimum.

A mogę być narazie na jednej 4 GB tak dużo kasy nie mam

Czyli wentylator nie kupować?? Jest już w tym procesorze razem??

W miesiąc będzie cię bolec te 4GB zobaczysz. Dziś przeglądarki maja zapotrzebowanie na RAN, czy same strony internetowe :slight_smile:
Odpóśc sobie nagrywarkę DVD narazie, windowsa 10 wybierz na pendrivie, a nie DVD bo wygodniejsze i będzie na drugi RAM :slight_smile:

Przykłądowo Win 10 na USB ( w X-Kom tanszy niz na DVD)

Oki:) a jak chcę zlecić montaż to gdzie lepiej Komputronik czy w morele?? Bo ja nie potrafię

Jak oceniasz ten zasilacz??

W porzadku.

Komputronik droższy :slight_smile:

A morele?? Ile kosztuje w Komputronik??

Nie wiem bo ja jak potrzebuje skłądac komputer i kupuje zestaw to w lokalnych sklepach komputerowych bo jakbym nie liczył w tych Morelach, Komputronikach etc zawsze mnie wychodzi drożej, a poza tym w lokalnym sam sobie odbiorę, a tu jeszcze wysyłka kurierem, a to mnie przeraza, ze zawsze moga przywieźć cos uskzodzone bo kurier to tylko kurier.

Widzę że x kom robią montaż hmm dobrałem części i tam montaż przy wysyłce ja tam wolę kurierem za pobraniem bardziej bezpieczne niż odrazu płacić

Ten ryzen 3 pasuje czy wybrać i3 8100??

Pasuje, chyba, że chcesz dla cwaniactwa miec Intela.