Zestawy komputerowe


(Winnipool) #1

Napiszcie co sądzicie o tych zestawach komputerowych i co ewentualnie do nich trzeba dołożyć (prosiłbym o konkretne propozycje i ewentualnie linki). Chodzi o w miarę dobrą wydajność przy jak najniższej cenie :slight_smile:

  1. http://www.next.net.pl/go/_info/?id=485

  2. http://www.next.net.pl/go/_info/?id=443

  3. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57206657


(Zolciak) #2

To już lepiej powiedz ile masz kasy to się coś wymyśli bo w takie coś to bym się nie pchał. Szczególnie w super wydajnego Celerona lub płyty na najnowszym, najwydajniejszym KT400...


(Damian) #3

Popieram kolege...

Powiedz nam ile jesteś w stanie maksymalnie wydać kasy, a postaramy Ci się coś złożyć :slight_smile:

Napewno lepiej na tym wyjdziesz.


(Patricko) #4

Tak jak wyzej.

Komputery "zestawy" to sa w/g mnie i napewno w/g innych slabe rozwiazania. Zawsze sa slabe karty grafiki, niema karty dzwiekowej, slaba plyta glowna.....jednym slowem...wszystko slabe i malo znane.

Lepiej zlozyc porzadniejszy sprzet z dobrego, cenionego i markowego sprzetu, napewno nie pozalujesz jesli troche wiecje wydasz na taki komputer.


(Winnipool) #5

Komputer chce kupić kumpel (mój na moje potrzeby narazie mi wystarcza). Ma do wydania max. 1200 zł.


(Marchelmx) #6

Witam, nie sprecyzowałeś do czego ma ten komputer służyć, ostatnio sam składałem w podobnej cenie zestaw, więc może cos podobnego do tego co zamieszczam na rysunku:

Ps. Ceny mogą się różnić ponieważ ten zestaw zbudowałem około 3 tygodni temu, nie aktualizowałem tych cen które są podane

http://img329.imageshack.us/my.php?imag ... ani3rd.jpg


(Winnipool) #7

Komp ogólnie do zastosowania domowego. Coś tam napisać w coś zagrać (oczywiście nie chodzi tu o max detale czy coś w tym stylu).


(adam9870) #8

weź może ten z allegro


(Great) #9

Jak się znasz albo i nie to pojedź z kimś kompetentnym na giełdę komputerowa albo elektroniczną jak masz możliwość. Napewno wyjdzie tanio i dobrze :wink: