Zetafon vs k300i

Mam pytanie do was mam telefon SE k300i mam juz go 5 miesiecy, a moja matka chce kupic jakis telefon z oferty zetafon a co za tym idzie wymiana z nia na k300.

Wiec moje pytanie brzmi: czy na moim miejscu byś sie wymienił na jakikolwiek telefon z tej oferty :

Nokia 2600, SonyEricsson T290i, Siemens C65,

Sagem my202X, Siemens AX72, SonyEricsson J220i,

Nokia 1600, Nokia 6030 i Siemens C75.

Alcatel OT-E256, Siemens A70, Samsung

SGH-X200, Nokia 6020 i Sagem my401X.

Jedynie na równi jeśli chodzi o funkcje to bliski jest siemens c75. Inne to zwykłe komórki, bez aparatów itp.

ale simens c75 nie jest nowym telefonem, sprzedaj k300i i dołóż troche kasy i za czymś lepszym sie rozejrzyj, ja tego problemu nie mam bo ojciec mi kupił nokie n70, polecam

ale sprzedaz nie wchodzi w gre bo jagbym ktorys zakupil to bym musial oddac k300.

Wiec jednoznacznie zostalibyscie przy k300 czy zmiana na c75 badz jakis inny model z tej oferty?

Zależy co nazywasz nówką. Aparat ma może juz kilka miechów, ale k300i wcale nie jest nowszy. To tak samo jak z kompem, kupisz nowy, a za chwile będzie już przestarzały.

Napisz czego chcesz w nowym telefonie, nie jesteśmy tobą żebyśmy mieli wiedzieć.

Możesz też brać tego siemensa c75 lub inny który ma wzięcie, sprzedać na allegro, za kasę kupić mamie jakiś starszy za 100-200 zeta a resztę wziąć na ram do kompa na przykład :smiley:

telefon do dzwonienia ale reszta dookola to pic.

:o

a o tym nie pomyslalem- dobry pomysl za 3 miesiace go sprzedam i kupie k700.

A jeszcze jedno pytanie"

szybciej bym sprzedal nowy telefon:

siemens c75 gwarancja(3 miesieczny) z orange (ile mniej wiecej bym dostal w komisie)

czy

SE k300 gwarancja - brak poprzez sciagniecie simlocka (7 miesiecy)

badz ktorys z oferty zetafona sprzedal by sie szybciej i za wieksze pieniadze.

Ja sam sie nie orientuje na rynku z cenami wiec prosze was o rady.

Po przejrzeniu allegro stwierdzilem ze obydwa telefony chodza w podobnych cenach 290-350 zł.

Te c75 chodzą gdzieś za 300, +/-, dolicz jeszcze prowizje więc i tak bardzo dużo kasy nie uzyskasz. Chyba, że będziesz miał szczęście + odpowiedni bajer.

W ogóle siemensów bym raczej nie brał, bo strasznie tracą na wartości(porównując np c60, który się pojawił później od noki 3510i, a na allegro kosztuje mniej).

Wiząłbym też pod uwage nokię bo chodzą w okolicach 300 zł.

A jeśli chodzi o k300i to ma chyba większe wzięcie niż c75. Zresztą przez to, że te telefony kosztowały w mixie 1 zł, to zrobiło ich się bardzo dużo, jest w czym wybierać i trudniej sprzedać.

Dziekuje za jakakolwiek pomoc, jednak postaram sie o c75 poniewaz on ma najwieksza wartosc rynkowa a k300i ktorego wlasnie posiadam ma 2 ryski i nie ma gwarancji bo sl* zostal zdjety wiec cena by spadla.

outca$t. Dzieki za rade ze sprzedaza 8)

Stary szybko mow mamie zeby wziela Siemensa C75 on jest lepszy od K300i oczywiscie wg. mnie mam tego siemensa i jest ok dobrze sie trzyma duzy wyswietlacz dobre nasycenie kolorow super fon lepszy o kilka razy od k300i wiec radze ci sie zamienic na C75 ;D

jeśli chodzi o wybór to:

>nokia 6020 <== solidny no i nawet funkcjonalny telefon

>siemens c75 <== baaardzo funkcjonalny

Może i sobidny ale badziwnym :stuck_out_tongue: Są klienci którzy kupują Nokie 6020 …

Miałem tydzień i sprzedałem

SAGEM My401x…

sam mam sagema my400x…i rózni się tylko tym że 401x ma bt i mp3 =p

więc tak…ten sagem ma:

bt, irde, mp3, realtone, aparat, kamerka, ładne menue, dobra przeglądarka wap. i wiele innych =]

Polecam SAGEMA my401x.

ale ten telefon jest dla tych, którzy od telefonu dużo nie wymagają, ale czasami aparacik się przyda. nie przekreślaj go aż tak :smiley: