Zew. IP na wew. routerze

Witam i na początku wesołych świąt :wink:

Mam taki mały problem, a w zasadzie łamigłówkę na święta.

Mój ISP nareszcie dał mi zew IP tylko że pojawił się problem. Mianowicie ja mam internet poprzez antenę 5G dokładnie jest to NanoStation5L, ona jest podpięta pod router. I chce aby router miał zew. Ip . Dla mnie najprostszą metodą był by DMZ ale on nie działa jakoś. W starej sieci zawsze DMZ-em wystawiałem komputer przed zaporę a teraz nic się nie dzieje. Nie chodzi mi o przekierowanie na komputer, koniecznie na router bo router ma serwer ftp i vpn.

Miał ktoś styczność z NanoStation ? Nie wiem dlaczego nie chodzi DMZ wszystko zawsze pięknie śmigało

 

Pytanie za milion dolców w jakim trybie ustawiony W Link setup i Network? To IP zewnetrzne dostajesz na loco czy na drugi router?

W link setup mam station

W network mam router

Tak adres IP mam na antenę 5GHz i chcę na router przekierować. Router podłączony przez kabel rj-45.

 

Edit//

Dziękuję wszystkim za pomoc ale mnie przed chwilą olśniło ;). Nie wiem czemu ale jakoś dopiero teraz jak czytałem jeszcze raz mojego posta że mam ustawioną antenę w tryb router a powinien być most. No i to wszystko rozwiązało sprawę. Ale istnieje szansa że jakaś osoba zagubiona z podobnym problemem będzie szukała odpowiedzi więc napiszę.

Antena 5Ghz w trybie most , podpięta pod router i na routerze konfiguracja portu WAN tak jak normalnie jest konfigurowana antena. I wszystko działa, nie mam pojęcia czemu cały czas byłem uparty na DMZ