Zewnętrzna karta graficzna

Chciałbym podłączyc do komputera zewnętrzna karte graficzną na usb ponieważ posiadam komputer od lenovo all in one
i karta graficzna nie wejdzie mógłby ktoś pomóc w znalezeieniu jakiegoś adeaptera czy czegoś żeby to podłączyć?

Ja w życiu o czymś takim nie słyszałem i brzmi to troche jak podpucha.

Jaki model komputera? Jakie ma inne złącza?

Modelu nie znam ponieważ niemoge nigdzie go znaleść komputer posiada złącza vga hdmi usb 3

Przez USB raczej będzie ciężko. Inna sprawa, że takie konfiguracje wymagają najczęściej drogiego adaptora i dodatkowego zasilacza, więc gra może nie być warta świeczki.

Znalazłem model M73z

A nie da sie podłączyć karty graficznej po przez hdmi?

Nie da się. Raczej dużo nie podziałasz z dodatkową k. graficzną.

Nie masz złącza PCI-E x16 więc nie podłączysz zewnętrznej grafiki, Trudno się dziwić, ten komputer wygląda jak nieduża konsola a nie komputer.
Z czymś konkretnym masz problem, że poszukujesz zewnętrznej karty?

Chciałem troche więcej fps w niektórych grach wyciągnąć a to ze znalazłem to zaczołem szukać i w końcu napisałem tu na forum ale jeszcze się dziwie bo jak sprawdzałem karty graficzne to pisało
Obsługiwane złącza

HDMI
Dwukanałowy port DVI
Dual Link DVI-D
DisplayPort

Ale z tego co napisał bachus to się nie da więc więcej pytań juz niemam :smiley:

To złącza zintegrowanej karty graficznej do podłączenia monitora. Taki komputer nie nadaje się nawet w najmniejszym stopniu do gier.

NIe podajesz dokładnych parametrów komputera - z tego co widać różnią się wielkościami i rodzajami dysków (HDD/SSD), procesora (i3/i5) itd. Jak do grania - najlepiej by było sprzedać i za to poskładać coś o lepszych parametrach.