Zewnętrzna obudowa pod kartę graficzną i dźwiękową

Cześć,

 

Poszukuję wydajnego rozwiązania dla laptopa.

 

Chcę podłączyć pod niego obudowę z własnym zasilaczem w której mógłbym umieścić kartę graficzną i dźwiękową.

Słyszałem o Alienware ale ich obudowy są dedykowane pod konkretne zestawy a mi chodzi o własny wybór kart rozszerzeń.

Nie ma takiego rozwiązania w sprzedaży. Poza samoróbkami i urządzeniami na złącze Thunderbolt. Kup mocniejszego laptopa, albo PC.

Jaki notebook i gdzie byś chciał tą kartę graficzną podpiąć (pod jakie złącze) :smiley: ?

Notebook MSI GE60 a chodzi mi o coś w tym stylu > http://www.benchmark.pl/aktualnosci/alienware-graphics-amplifier-przystawka-zewnetrzna-karta-laptop.html

No to masz 0 rozbudowę 0, takie coś ma tylko Dell.

Z tego co wiem, na rynku dzisiejszym jest tylko sprzęt od Alienware Graphics Amplifier.

Może się mylę?

Ty jesteś “ekspertem” z firmy Dell, nie my.

Wypowiadam się na temat sprzętu który znam, mam przed sobą, obsługuję. A o inne rozwiązania pytam z czystej ciekawości, nie siedzę całymi dniami i nie sprawdzam czy producent x wydał produkt podobny do x bo to by było wręcz śmieszne. Czy pytanie powyżej jest dla Ciebie niezrozumiałe?

 

Jeśli się mylę i istnieje rozwiązanie podobne do AGA to proszę je autorowi tematu zaproponować.

Reklamujesz wypowiadasz się wyłącznie na temat sprzętu Dell. Ja to w pełni rozumiem.