Zewnętrzne GPU w laptopie

Witam posiadam laptopa HP ZBook 14 G2 J8Z76EA
i szukam taniej podstawy (to nazywa się chyba RISER)
lecz wszędzie pisze że zastosowanie tego jest do kryptowalut a ja chcę tylko podłączyć kartę graficzną do laptopa. Znając mnie pewnie po prostu nie umiem szukać. Proszę was o podlinkowanie tej konkretnej rzeczy mieszcząc się w cenie 60 zł. Z góry dziękuję za pomoc :wink:

chcesz do laptopa podłączyć zewnętrzną kartę graficzną zamykając się w budżecie 60zł?
Powodzenia życzę. :slight_smile:

Sprzedaj i kup Quada za 200 zł z jakas grafiką. Bo na jego poziomie jest Twój I7 5xxx U(!). On nie obsłuży żadnej sensownej grafiki, przy gt 750 już osiągnie max, dodaj narzut za zabawę z egpu (tak się to nazywa poprawnie i tego, jak musisz szukaj) i nawet 30 fls na najnizszych w wieśku nie wyciagniesz. :wink:

to niech cena się nie liczy tylko chcę wiedzieć czego dokładnie mam szukać

chcę podłączyć gtxa 650 2 gb

Nie ma sensu. Sama podstawka byś podłaczył tą kartę to jakieś 1500 zł. Gra nie warta zachodu.

To lepiej odpuść, ta karta też oberwie za takie machinacje, a już dziś jest słabsza od grafiki zintegrowanej w Ryzenach. Jak już tanio chcesz grać, to kup uzywany set, w wycenach akurat jedna 1050TI była, lub złóz z Ryzenem 2/3200G.

Dokładnie. Za koszt jaki będziesz musiał wnieść by podłączyć tą kartę do laptopa to kupisz sobie tani zestaw do gier.
Na razie egpu to jest taka ciekawostka bardziej. Kiedyś na pewno ta technologia będzie coraz bardziej popularna. Na dziś jednak jest to zupełnie nieopłacalne. Koszty są spore takiego rozwiązania i lepiej za te pieniądze po prostu kupić nowy zestaw.