Zewnetrzne urządzenie Bluetooth - błąd

Witam

mam problem z połączeniem telefonu (SE) z laptopem Lenovo.

Dodaję sprzęt i nie mogą się zainstalować sterowniki Zewnętrzne urządzenie Bluetooth. Próbuję aktualizować ale to nic nie daje.

mam Windows 64bit

Co robić?

jeśli możesz zainstaluj sterowniki do Bluetooth najlepiej bluesoleil bo te z windowsa są do kitu no chyba że masz jakieś inne spróbuj

Próbowałem bluesoleil, ale błąd dalej nie znikał

jakaś inna koncepcja ?

a jaki masz Bluetooth taki pod usb ? czy wbudowany do laptopa ?

wbudowany.

podaj model laptopa lub poszukaj sterowników na stronie producenta

Lenovo Y550

sprawdź te sterowniki na tej stronie http://support.lenovo.com/pl_PL/researc … D=HT073108

Pomogło,

dziękuję

Witam w Menedżer Urządzeń ciągle wybija mi w pozycji (inne urządzenia)-(Zewnętrzne urządzenie Bluetooth sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane ) ale na kompie wszystko działa dobrze mam połączenia z telefonami ze wszystkim ,problem w tym że kiedy odinstaluje to , to po chwili lub tez po ponownym uruchomieniu system automatycznie próbuje instalować to i znowu wybija że sterowniki nie są zainstalowane kiedy w Menedżer jest pokazany brak sterowników po generowaniu raportu kondycji systemu pokazuje testy systemu operacyjnego zakończone niepomyślnie (allchilddesc) kiedy odinstaluje ten sterownik test wypada dobrze ale po chwili on się znowu próbuje zainstalować . Jak to wyłączyć żeby to się samo nie uruchamiało? #-o