Zewnętrzne uszkodzenie dysku (niewielkie) - czym przykleić?

Witam, kupiłem miesiąc temu dysk WD Black i ku mojemu zdziwieniu urwana jest ta część:

Przechwytywanie_PNG_300x300_q85.jpg

 

Dysk jest w pełni sprawny i katowany dzień w dzień działa bez zarzutu. Zastanawiam się czym przykleić tą “kosteczkę”? Wygląda mi ona na metalową? Wygląda to tak jakby dysk spadł właśnie na ten róg z drugiej zaś strony nie ma ani śladu po upadku i może to wada fabryczna.

Bez sensu, po co? Nie przyklejaj tego, nie ma to żadnego znaczenia dla funkcjonalności dysku.
 

Długo taki dysk nie pożyje.
 

Żartujesz sobie? Renomowany producent wypuścił dysk z widoczną usterka mechaniczną? Nie jest to możliwe.
 

Do czasu.
Jeśli kupowałeś jako nowy, to po otwarciu i stwierdzeniu tej usterki powinieneś natychmiast zgłosić reklamację do sprzedającego.

Jeśli jako używany z opisaną tą usterką, to głupotą było go kupować.

Dysk kupiony jako nowy. Chciałbym to przykleić gdyby mu się coś jednak stało to odesłałbym na RMA do WD a mogliby zobaczyć brak tej kosteczki i posądziliby mnie o “rzucanie” dyskiem? Tak wiem już po fakcie i nic z tym nie zrobię. Mogłem oddać wyszło jak wyszło.

Uważasz, że pracują tam idioci, którzy by tego nie zauważyli? Widząc próby ukrycia uszkodzenia automatycznie wszelkie usterki będą zrzucone na uszkodzenie mechaniczne (bez przyklejenia będzie tak samo)
Niezależnie od tego co zrobisz jesteś na przegranej pozycji.
Na następny raz myśl"przed" a nie próbuj kombinować “po”

@up

No nic przykleiłem kropelką i ani śladu więc Ci “idioci” jak ich nazwałeś nawet tego nie zauważą. Gołym okiem nic nie widać. Mam nadzieję że nie będę musiał korzystać z “gwarancji”.